bugün

bilimsel olarak cevaplanamayacak sorulardandır.

dar kot kan dolaşımını engeller
dar kot ile rahat hareket edilemez
dar kot giymek çıkarmak yaklaşık 1 saat sürer
etc..

niye giyiyorsunuz dediğimde hiç mantıklı cevap alamadığım bir sorudur.

dit: edit: amacının her zaman cinselliği kullanmak olduğunu bildiğim hededir. ama kabul edeni görmedim.

ağır olcak ama alın size http://inciswf.com/filmeeeim.swf *

tahmin: bayanlar tarafından alınan seri eksi oylar ve yorumlara bakılacak olursak sözlükte bulunup ve mantıksız açıklamaya devam eden kızlardan bu teorimi bir kez daha doğruluyorum.
yakıştığı için diye cevap verilmesi gereken angut sorusu. selefi misiniz lan?
dar olduğundan mütevellit kalçalarını topladığı için olabilir. gerçi eteğin altına tayt giyse de toparlar ama... neyse beni mi geri kızların sorunu bu...
aksini idda eden kızlara verilecek en yobaz cevap şudur. http://inciswf.com/filmeeeim.swf
parasının cebinde kalmasını isteyen çakal kızdır.

görsel
yakıştığı için giyer. ayrıca o güzel beyinlerinizi böyle işler için yormayın, daha faydalı şeyler için kullanmaya çalışın.
(bkz: canı dar kot giymek istediği için)
ya ne olacağıdı?
boyu daha uzun gösterdiği için olabilir.
görsel
sözlük formatı diye bir şey olmasa daha net cevaplar verilebilecek olanlardır.
(bkz: malmısınız oğlum siz)
üstün zeka gerektirmeyen bir sorudur. canı öyle istiyordur, yakışıyordur, sevgilisi izin veriyordur, babası izin veriyordur, elin adamını ne ilgilendirir gibisinden bir çok cevap verilebilir.
abaza mode on
götünü göstermek için.
abaza mode off

sapıklığın alemi yok.
selüliti yoktur, vücudu 10 numaradır. yemesine içmesine dikkat ediyordur. deri rengi tayt giyip ilgi fakiri misali dolaşmak yerine vücuduna oturan bir kot giymeyi tercih etmiştir. mantıklıdır. dışardan dar görünmesi algıda bozukluktur.
bu özelliklere sahip olmayan kızlar neden dar giyer*, bunu cidden merak ederim resmen. niye kendilerine işkence ederler bu yolla? kaldı ki bir erkek olarak gençlik namına kot falan giyip de vücut dengemi bozmayı da istemem. kumaş candır.
kanun önünde tecavüzcüsünü kurtarmak için.

zira zamanında kot pantolon giyen bir kız tecavüze uğradığını söylemiştir ancak pek kıymetli hakimin verdiği karar "tecavüzcü pantolonu tek başına çıkaramaz kızda cinsel ilişkiyi istemiş, bu sebepten sanığın beraatine karar verilmiştir" şeklinde bir karara imza atmıştır.
(bkz: Bi bitmediniz amk cakma muslumanlar dedirten basliklar)
zayıflayacağına inandığın için kotu dar almıştır. (bkz: seneyede giyer)
çünkü eşşeğin zikinden dolayı.
kadınlar hakkında her şeyi çözdün de bu mu kaldı şeklinde karşılık bulacak sorudur.
(bkz: bir şakirt neden maldır)
bu işe cinsellik dışında farklı yorumlar getiren ya ılıktır ya kızdır ya da kız yavşağıdır. net.
vücudunun güzelliklerini sergilemek ve güzel görünmek için..

görsel

of ulan of..
bir erkek neden body building'le ugraşır ile aynı cevaba sahip sorudur.
kaşar olduğundan. açık ve net.
müslüman olduğundan ötürü...

http://galeri.uludagsozlu...ere-olan-ilgisi_77905.jpg
Kendine güvenen kızların giymesini takdir ediyorum. yalnız kilolu bayanlar tayt ve dar kot giymesin ya streçe sarıılmış dana eti gibi oluyorlar.