bugün

çok konuşmak istenen bir kızı konuşmaya ikna etme yollarının neler olduğu olabileceğidir.

istemiyo neden bilmiyorum ama ben çok istiyorum neden ben de bilmiyorum..

buraya da yazdım çünkü biraz olsun rahatlarım umuduyla,

teşekkürler sözlük bazen iyi ki varsın!
o da isteseydi zaten yazardı.
"Bazen" iyi ki varolduğu için tesekkur edilerek ve konuşmanin insanin bir ihtiyaci oldugu hatirlatilarak yapılması gerekendir.
ilgisini çekecek konular seçersen, ukala ve cool davranırsan zaten kendi bülbül gibi şakıyacaktır.

konuşalım mı, konu bul gibi ezikliklere gidersen 2 dünyada da konuşmaz.
her şeyden önce bir kız neden konuşmaya ikna edilsin ki diye sormak gerekir konuşmak muhabbet açmak tokalaşmak gibi konularda bir incelik gereği olarak öncelik kızlardadır onlar başlatırsa sen devam edersin bir görgü kuralıdır bu ama sevgi gibi durumlarda da sen amacını basitbir yolla belli edersin zaten kızlar cin gibidir farkeder durumu karşılık alırsan devam edersin aksi halde var git yoluna.
Bu baslik kilit olmadan birkac dost tavsiyesi:
Kardeşim bir kizi cok istersen o senin icin bir amaç olur. Kacan kovlanir misali sadece o amaca odaklanirsin. Gerceklik aleminde yasamazsin artik hayattan soyitlanirsin. Bu bir hastaliktir. Kizin yaptığı her hareket senin icin yapılmış, sosyl ağlarda ki her status senin için yazılmış gibi gelir.
Ama hedefe ulaştığın anda kizdan sogumaya baslarsin.
bu durumdan kendini kurtarmaya bak.
çünkü seven öpülür öpen sevilir demisler.
Elektroşok tabancası ile.
onu susmasını söyleyin.
Astrolojiden çaktığınızı ima edin. Koşa koşa konuşmaya yanınıza gelecektir.
iknanın kendisi gereksiz bir eylem olduğundan gereksiz bir başka eylemdir.Kendinize saygınız olsun kardeşim biraz,konuşmak istediğinizi söylersiniz, sorarsınız o da konuşmak istiyorsa konuşursunuz. istemiyorsa ikna etmeye çalışıp da karşıdaki dişinin size saygısızlık yapmasına izin vermeyin.
susmadan her konu hakkında samimice konuş zaten o konuştu mu susturamazsın.
ikna olmayanla uğraşmayacaksın aga. Kezban besbelli.
kibar konuşun, yine konuşmazsa maço olun, yinede konuşmazsa tokat atın konuşur*.

(bkz: nickdegistirenpanda)
Soru sormadan konusun onunla ilgilenmiyor gibi davranin ve konuşma biçimini yüz şeklini mimiklerinizvdogrultusunda + var ise o anda size asil dahil olabilir.