bugün

hemen sonrasında 70 kişi ile karşı karşıya gelmek demektir. kürtler kolay kolay teke tek kavga etmezler ettiklerinde eğer dayak yiyeceğini anlarsa cebindeki kelebeğine davranmak için fazla beklemez. aşiretleri en büyük güvenceleridir. örneğin Kadıköy sahili mardinli, siirtli, bitlisli, diyarbakırlı işportacı kürtlerin yaşam alanıdır. paraya ihtiyacınız vardır sizde 0.20 kuruşa su alıp 0.50 kuruşa satmak istersiniz. siz orada doğmuş büyümüş olsanız bile size su sattırmazlar tek bir ıslıkla etrafınızı 30 kişi sarar pataklaya pataklaya elinizdeki suları'da alıp sizi oradan yollarlar.

onlar her zaman haklıdır.

bir kürtle kavga etmek asla bir kürtle kavga etmek değildir.

ek: bu entry sadece bir tanım içerdiği halde çaylak yapıldığım entrydir. ayrıca 10 tane arkadaşın fişteklemesi ile çaylak olduğumu belirtmek isterim. saygılar sevgiler. kanıtladığınız için. *
trabzon da , adapazarı nda ve özellikle ülkenin batısında 3-5 kürd e 1000 kişi dalan cesur ve kahranam türk lerin pek sikinde olmayan durumdur. onlar paşa paşa kavga ederler.
ha bi de atalarımız çin sarayını 40 kişiyle basmış havası atıyonuz yarram. siz de 1 kişi dalın 50 kişiye .ne olur yani.

edit: bazı babasızların çok zoruna gitmiş.adapazarında ahmet kaya dinleikleri için , afyonda inşaatta kürtçe şarkı söyledikleri için linç edilmek istenenler kimdi lan?sizi gidi kahramalar sizi..
bir kürtle sınırlı kalmayacak kavgadır.
orta asya daki türk çinli olayına benzer. orada asla bir çinli teke teke dövüşemezdi bir türk ile. bana da parkta dadanmışlardır. ağaçların arasından çıkıyorlar yeminle.
(bkz: ishal olduğunu bile bile osurmak)
bu olay ilkokuldan beri kürtlerde var olan bir şeydir. 1 anımı anlatayim:ilkokulda 1. sınıftaki kürt bir çocuk 5. sınıftaki bir çocuğa küfredip 5. sınıftakinden dayak yer. sonra kürt olan çocuk: şehmus,emrullah,baki,abdullah! der (sülalecek okula dizildikleri için) ve 5. sınıftaki çocuğun ağzına sıçarlar. büyüdüklerinde bu kürtlerden bir tanesi kürt mafyası kurup öldürülmüştü. yerel kanalda verilmişti hatta.
kürtleri havaya sokan eylemin belirtilmesidir. bir kürtle kavga etmeyi bir türkle kavga etmekten farklı tutan bir türk korkaktır. madem korkaklık yapıyorsunuz bari bunu saklayın da karşınıza aldığınız tarafı daha da havaya sokmayın.

edit: kavgalardan yana değilim. kimle kim arasında olursa olsun...
(img:#284028)
ticari Taksinizle taksim meydanına haftasonu gece girip müşteri aldığınızda onlarca taksici tarafından meydan kendi tapulu mallarıymışçasına dayak yemektir. yani genelde kavga değil, siz hakkınız olan bir şeyi yaparken, onların saldırması şeklindedir. Veya onlar yanlış yaptığında karşı durduğunuzda yine onların saldırması şeklindedir. yoksa bir Türk'ün ne işi vardır da lüzumsuz bir Kürtle uğraşacaktır.
Sonucunda faşist damgası yiyeceğiniz, her ne kadar haklı dahi olsanız sözde humanist yavşakların gözünde illa ki haksız olacağınızın garanti olduğu olaydır.
Belgesellerden gördüğüm kadarıyla gerçekleşmesi zor ihtimal.

Zira tek dolaşmıyorlar.
övünmek gibi olmasın çok etmişliğimiz vardır.
tabii sadece kürt'le deği, türk'le de çok ettik.
ne farkı vardı derseniz, hiç farkı yoktu.
karşında iki tip işte, sen vuruyorsun, o vuruyor, kimin gücü yeterse...
abartmayın böyle şeyleri; kürtler öcü değil.
senin benim gibi insan.
yani gerektiğinde dövülebiliyorlar da...
Olay yerinde bölünerek çoğaldıklarını bilmeyen kişi eylemidir.
iki üç kişilerse ve kendi aralarında kürtçe konuşuyorlarsa bazı bünyelerde korku salabilir. çünkü bir çok türk kürtlerin kaybedecek bir şeyleri olmadığını düşünür. halbuki öyle değildir. dövüşün efenim dilediğinizce. hep medyanın bok yemesi amk bunlar.
daha iki üç hafta önce biraderle yaptığmız eylem.
bi kürt'le bi gastamonulu gelmişler, artislik yapıyorlar.
havalarını aldık.
pkk peşimize falan düşmedi.
ama gastamonu intikam tugayı'ndan pireliyim.

(lan memlekete bak, ne oldu ya!)
bir türkle kavga etmekten farkı yoktur veya bir arapla, bir ingilizle, bir ermeni ile...

lakin buraya bakınca durum midemi bulandırdı. eli kirlenirmiş, tiksinirmiş, belgesellerde görmüş tek dolaşmazmış, bölünerek çoğalırmış.

arkadaş hakaretlere bak, ırkçılığa bak.

sonra faşist damgası yediğinde lan olur mu ben ne yaptım der bu tipler. ettiği hakaretlerin farkında değil, yaptığı ırkçılığın farkında değil, aihm'e gitse yarraklara gelecek bu adamlar, yaptığı saçmalığın, yaptığı insanlık dışı olayın farkında değil.

bu ülkenin bu insanlarla işi var. ırkçılar olduğu müddetçe bu ülke düzlüğe çıkmaz.
daha geçen gün bodrum da yaklaşık 500 tane yiğit, kahraman türk gencinin gerçekleştirdiği eylem. bir kürd e elli türk düşmesi çok birşey değiştirmiyor. sonuçta bir kürt le kavga etmiş oluyor cesur türk gençleri.
ülkücüler ve kürtler birbirine benzerler her mevzuya çok kalabalık şekilde giderler. ben hiç bir ülkücünün tek geldiğini görmedim 8 kişi bana saldırıp (bkz: birde yerdeyken emanet vurdular). Kahrolsun türk- kürt faşistliği yaşasın halkların kardeşliği.
Kürt ırkının karakteristik özelliğinden kaynaklanmaktadır. Bir kürt tamamen çıkarcı eğilimde bugün o dayak yerken ben yardım edeyim ki yarın ben dayak yediğimde de o bana yardım etsin anlayışı ile davranır. Yoksa bir kürt ilerde yardım almayacağını bildiği birine siksen yardım etmez. Onların böyle bir huyları vardır. Ayrıca diğer ırklara karşı faşist, ırkçı tavırları vardır ki onlarda olan bu ırkçı tavır bu faşist ruh türklerde olsaydı anadolu coğrafyasında kürt diye bir ırk olmazdı.
bir anda 25 kürt ile karşı karşıya kalmaktır. birine ağır hasar ver öbürleri geri vites yapar zaten, ama taş sopa bıçağa vs. dikkat edin.
ırkçılığın sonucunda ortaya çıkar. ırkçılık olmasa başlıkta niçin ''kürtle'' diye belirtilsin ki?
okumuşsa konuşur haklı çıkmaya çalışır yapamazsa seni ırkçılıkla suçlar zeytin yağı gibi üste çıkar.

cahilse hemen adam çağırır.

edit: valla bu yazdıklarım kürtleri sevmediğimden değil kavgada racon bilmeyen bi kürtleri gördüm bir de adanalıları ikisiylede kavga edilmez.
Hiçbir zaman 1-1 gelmezler. Eğer gelirseler bile emin olun ki arkadaşlarını çağırırlar. Deneyin görün.
(bkz: insan yoğunluğu ölçü birimi olarak kamyon)

peşin edit: ben kürdüm.
Sadece Türkiye'de Kürtler yok.