bugün

kadından kadına değişen bir durumdur. bende ise şöyledir sevdiğim birinden asla vazgeçmedim.
Kadınlar hayatta garanticidir. Yumurtalarını dölleyeceği erkekte önce güven arar. Bu güveni genelde para sağlasa da paranın para etmediği durumlarda vardır. Özetle güvenini kaybederse terk eder abi.
mutsuzluğun had safhaya ulaştığı andır.
bir erkeğin vazgeçme eşiğini merak ettiren konu.
garantili bir kapı bulduğu an, canından,kanından,ruhundan,hokkayla çekip bedenine,ruhuna,kanına akıtacak kadar sevsen ve bunu ispat etmiş olsan bile, sana tekmeyi basar.
gayet görecelidir. hatta gerçekten seven bir kadın için aldatılma bile bir eşik olmayabilir.
kadın erkek farketmez, sevmiyorsa ya da sıkılmışsa zaten gitmek için bahane bulur bi' şekilde, sen herşeyi sunmuş olsan bile. bir insan için vazgeçme eşiği sevilmediğini anladığı an olmalı, kendisi ne kadar sevse de. sevilmediğini anladıktan sonra kalmak yüzsüzlük ya da gurursuzluk olur.
gerçekten sevgisini hissettiren biri varsa hayatında onun büyük hatalarını bile yeri geldiğinde affedebilmeli insan.
duygularinin suistimal edildigi ve buna karsi tepki verdigi andir. buyuk irade ister.
farklıdır. kadın var kadın var gerçi ama ben birinin sabrını fena sınıyorum. eşiğe gelince yazarım size.
nefretin doruğa ulaştığı andır.
aşık olduğu erkekle hayal ettiği her şeyin genelde istediği gibi olmadığının farkına varmaya başladığı andan, hayallerini gerçekleştirebileceğini sandığı daha iyi özelliklerde bir erkekle tanıştığı zaman aralığına bu ismi koyabiliriz.
Kadından kadına değişen bi değerlendirmedir.
Başka bir kadındır.
sevilmediğini anladığı an. sevsede vazgecer ama içi çok yanar.
kıskandırma numaralarıdır.
g noktası bulunamadığındadır.

--spoiler--
+nereydi burası ya
-yeter olmuyorsa zorlama
+hayır bulacağım
-ısrar etme vazgeçiyorum senden.
--spoiler--

olur mu olur
Gerçekten seven bir kadınsa, ancak erkeğin ondan vazgeçtiğini anladığı an o da vazgeçer.
farkındalık düzeyinin olması gereken seviyeye ulaşmasıdır. reel düzlemde bakmayı becerebildiği zaman o eşiğe ulaşmıştır. aşk sevginin abartılı halidir, karşındaki kişiye duyduğun çekim, heyecan vs abartılı duygu yoğunluğunun ürünüdür. bu yüzden kişiye ve kişiyle aranda geçenlere kendi öğrenilerine göre anlamlar yüklersin. ne zamanki zihnindeki çarpık şemaları yeniden düzenler ve yaşantıları olduğu gibi algılarsan aslında doğal bir süreç olan ayrılık evresini kabul eder gereğini yaparsın. halk buna kadının vazgeçme eşiği der.
Ümidini ve inancını kaybettiği andır...
karşı taraftan ümidini kestiği andır.
Sevdiği erkeğe olan heyecanını ve inancını kaybettiği andır.
herseye sabırla katlanıp sonra hicbirseyin değişmediğini anladığı andır.
Davet ettiğiniz yerlere gelmemeye başladıgı andır.
Artık onunla mutlu olmadığını hissettiğini, sevginin bittiğini düşündüğü andır.
çok mu acımasızım bilmiyorum ama bence paranın suyunu çektiği andır.
sevilmediğini hissettiği an bir çırpıda ulaşılan eşiktir.