bugün

kim kardashi an.
Tuvaletten çıktığı an.
Sesini kestiği zamandır.sürekli boş boş konuşuyorlar,bence susunca daha masum görünüyorlar.
abdest aldığı andır.
ilk uyandığı andır. Savunmasız ve bi o kadar şapşal oluyorum, silah çekseler sonsuz uyku için o an vur beni derim.
Beyaz tenine güneş vurduğu andır.
trollendiği andır. O an olayın şokuyla hayattaki tüm fikirleri unutur ve şaşkınlık kalır geriye.
oje sürüp kuruması beklediği an.
Düğünde halay çektiği an.
tavlada son kapıyı alıp okulları tatil edince bi kaç el boyunca “ ben ne zaman oynayacam la” dee gibi bi bakışla sırasını beklediği halidir.
saçlarını toplarken ki halidir.
Gratis veya Watsons'a gittiği zaman yada kitap okuduğu zaman.
ilk doğduğu andır sonrası hep şeytanlık.
tokadı yediği andır. bu iş böyle aga.
ağzı bantlı Sandalyeye bağlı bir şekilde oturduğu andır.
bosalirken sergiledigi yuz ifadesidir.
görsel

görsel
Yazmama kararı aldığı andır.
kabahatini anladığı an . o kadar tatlı oluyorlar ki yeme de yanında yat . o derece ya .
Kocaman damarlı bir yarraan üzerinde hoplarken boğazından çıkan hırıltılar eşliğinde bütün vücudunun titreyip şehvetle ağzının açıldığı ve gözlerinin kaydığı an.

görsel

Beybi!
Gözlerinize bakıp neden diye sorduğu andır. En azından benim için öyledir.
Bu kadın sevdiğinizse eğer Hiçbir şey söylemeden size mimiksiz, doğal haliyle baktığı andır.
görsel
Üzerine atılan iftirayı temizlemeye çalıştığı andır.o an tüm dünya kadınları masumdur.o kadardır.
dogdugu andir sonrasinda hayatta kim masum kalabilir kadın kalsin.hele bunlarin ortamda bir fesat var sormayin en yakin arkadas uc saniye kaybolsun arkadasini gomuyor ne masumlugundan bahsediliyor.
(bkz: burasi soyvayvir beyler burda hersey gercek)