başa gelmeyince tespit edilmesi zor olabilir. kesinlikle alışveriştir.
(bkz: seks)
oje sürdükten sonraki ilk 10 dakika dokunmayın. o öyle kurusun, sonra yaklaşın yanına. her şey yapabilir size.
şimdi sakin olun ve yavaşça oturup bekleyin.
savaşmaktır. çünkü kazanırsanız, kaybedersiniz.
Laf yarıştırmaktır. Çoğunluğunun hazır cevap olduğunu göz önünde bulundurarak fazla laf dalaşına girilmemeli. insanın Rapcı Ceza gibi bir çenesi olmalı ki bu şiddete direnebilsin.
Kanka olmak. Cok yakin arkadas olmak surekli beraber zaman gecirmek. Kardes gibi yakin olmaktan bahsediyorum. Kanka ayagi bir sure sonra got ayagi olabiliyor.
sidik yarışını tek geçerim.
spor yapmayın abi. ulan hayatımda bir kere sevgilimle spor yapayım dedim kendimi karakolda buldum. ben ne güzel tek başıma saatlerce spor yapıyorum sen niye gelmek istiyorsun be güzelim, hadi geldin amk o giydiğin tayta sokayım ben. giymiş daracık pembe tayt üstüne de atlet tarzı bişey amk yerinde ne kadar erkek varsa gözleri benim hatunda. hepsinin önünde çadırlar kurulmuş. ulan elemanlara da hak vermemek olmaz. ben olsam yerlerinde aynısı olurdu. neyse biri laf attı buna ben elemana daldım o bana daldı. baya hırpaladık birbirimizi. karakolda polislerden bayağı azar yedik. ve dedim ki kendime bir daha manitayla spor yapanı siksinler.
bilek güreşi yapılmaz.