bugün

senden önce iki sevgilim oldu

o benim kardeşim gibidir.
Seni çok seviyorum
Seni çok özlüyorum
Sensiz yapamam falan filan.
Hayır regl olacağım onun şişkinliği asla kilo almadım.

Yıllar önce ufak bi dolgu yaptırmıştım ama erimiştir çoktan
yarına işim çıktı, görüşmeyi başka bir güne ertelesek olur mu?
Su içsem yarıyor.
Başım ağrıyor.
şimdi çıkıyorum. hala ayna karşısında makyaj yapıyordur.
burnumu pudralayacağım (çatır çatır sıçacak).
Elim erkek eline değmedi
En yaygın ve klasik olanıdır
kıskanmak bence son derece öz güvensiz bir davranıştır, ben hayatta kimseyi kıskanmam.
ben kızlarla anlaşamıyorum, o sebeple yakın arkadaşlarım hep erkek. (hepsi yedekte bekleyen erlerdir)
şimdiye kadar yalnızca 1 kişiyle birlikte oldum.
ben senin bildiğin kadınlardan değilim. (daha da kaşardır çünkü)
“Seni seviyorum, sensiz yaşayamam, aşkım, sevgilim” ve türevlerinin aşağı yukarı tamamı.. paraya, makama değer veren biri değilim. Taaaaabii, tabii canım.

Eskiden buraya çok komplike yalanlar yazardık, şimdi ise klişelere düştük çünkü artık herhangi bir konuda kendilerini gizleme ihtiyacı hissetmiyorlar. Gördüğüm kadarıyla Aldatıyorsa da, muhatabının yüzüne söylüyor.
benim burcum tırıvırı, bu yüzden böyle davranıyorum. (orospuluğuna bahane arıyordur)
ay canım yhaaaa çok güzel olmuşsun. (sonrasında başka arkadaşının kulağına aslında ne kadar çirkin olduğunu söyler)
ben dedikoduyu hiç sevmem!
ilişkilerimde çok seçiciyimdir.
sana karşı her zaman dürüst oldum. (ulan bunu söylerken bile yalan söylüyorsun zilli)
Tatlım ben senin iyiliğini istiyorum (aslında parçalanarak gebermeni istiyor).
ben de seni arayacaktım.
bu yalanın cinsiyeti yoktur.
Sorun sende değil bende.
Normalde hiçbir erkeğe bu kadar çabuk bağlanmam.
Bunu söyleyen kadın, 2. günden benimle birlikte olmuştur.
Güzel evladım, ikinci günden erkekle beraber olan kadının ruhunda orospuluk olduğu zaten bellidir, kasmanın anlamı yok. Muhtemelen benden önce de biriyle böyle oldun, benden sonra da olacaksın, bana ne. Ben işime bakar geçerim.
Seni seviyorum, iyi ki seni tanıdım birlikteyiz, seninle evlenmek istiyorum, düzene geçeyim ilişkimizi aileme söyleyeceğim, çok mutluyum, senden önce yaşadıklarım için pişmanım gibi bir çok şeyler.
misafirlikte bir arkadaş veya akraba ziyaretinden çıkışta yolda asık suratını görünce "ne oldu?" diye sorunca size "bir şey yok demeleri veya sorun değil" demeleri.

tıpkı boks maçında boksörün rakibini nakavt edecek yumruğu atmadan önce ki halinde olan durumudur.
akşam eve geldiğinizde yastığınızı çarşafı battaniyenizi kucağınıza verir doğruca salonda kanepeye sizi yollar.
sabaha kadar "allah belamı versin, ne yaptım ben ya" diye sabaha kadar düşünürsünüz.
yok yani özür dileyeceksiniz de ne bok yediğinizi de bilmezsiniz.
sabah kahvaltı masasında gerilim devam eder. yavaş yavaş öğledenn sonra trip atma nedenini açıklamaya başlar. insaflıysa akşam da sizin gönül alma işiniz biter. ertesi gün normale döner. 1-2 gün sürer işkenceniz.

eğer size "bir şey yok veya sorun değil" demeyip direkt olarak sen böyle dedin böyle davrandın ondan bahsedilince yüzün güldü o yemeği çok beğendin neden bu kadar güldün ne o yani benim yemeklerim kötü mü vb gerekçelerle size arabada höykürmeye başlamış ise işkenceniz 1-2 gün değil 1 hafta sürer.
hele ki regl dönemine denk gelirse bu trip atma, siz en iyisi 1 haftalığına otele gidin.