bugün

Bir kadının tecavüze uğramamak için yapabileceği şeylerin olmasıdır.

Kapalı giyinmek, tahrik etmemenin dışında, bir eşek bile aklı çalışmadığı halde arkadan hallenenlere tepük atmakta.

Tepük( geri tekme) atmak, cırmalamak, ısırmak veya en kötü ihtimal kendini öldüresiye dövdürecek direnç göstererek veya kendi kendini öldürerek bu utançtan kurtulabilir.
hım ok inandım pampa!

görsel

doğru tecavüze yeltendiği an sikini kesip eline vermek daha mantıklıdır.
erkek götüne bile bakan oğlancılar varken, kadınların istemedikleri gibi giyinmesini bir çözüm olarak gören sığ yazar beyanı. uludağ'ın erman toroğlu'su.
alakası yok. o zaman suudi arabistanda hiç tecavüz olmazdı. bu erkekle alakalı bir şey. erkek o hormonlarına engel olmalı. bir kız erkeğe neden tecavüz etmiyor o zaman.
sen ne diyon adamlar sapık erkeği bile zikerler!

kadını her daim suçlu çıkartma numaraları bunlar.
tecavüzü siz ne sanıyosunuz bilmiyorum yobazlar. Ağzı salyalı şehir magandalarından kurtulması kolay mı gencecik çıtı pıtı kızların. inaşallah böyle düşünen erkeklerede ibine erkekler tecavüz eder çatır çatır.
başlığa gelecek olursak, 7/24 5 koruma ile gezerlerse tecavüze uğramaları zor olur, bu ayrı mesele.
(bkz: bir erkek istese tecavüz etmez)
kafayı tecavüzle boşmuş yazar beyanıdır.

bakın söylüyorum; #29436845
sonra yok ben duymadım, yok ben görmedim, yok biz fark etmedik olmasın.
Tepik atmak yok ısırmak neye karşılık veriyorsun sokakta ki mahalle kavgasına mı ?
Tecavüz zihniyetine girmiş insandan kurtulmak keşke bu kadar kolay olsa.191 boyunda yaklaşık 100 kg olan ben bırak bir kadını Türkiye'de ki erkeklerin %90 ı tecavüz etmek istesem benden kurtulamaz ister tepik atsın ister ısırsın.
Tahminimce eşşeğe akılsız demenin sebebi de icraat sırasında sana tekme atmasıdır.
Adamlar erkeğe bile tecavüz ediyo amk, kadın ne yapsın?

Bu arada @3 de olayı özetlemiş.
Uğrar kardeşim uğrar. Toplumumuzda öyle hayvanlar var ki ben erkek olarak doğduğuma şükrediyorum bu ülkede.
görsel
illa tecavüz edecekseniz buna edin bey amcalar , asansörde yiyişmekle , damacana girmekle olmuyor bu işler.
Keşke yan etkisi olmayan bir ilaç olsa bu tür beyanları ciddiye almamak için.
'Bir kadın istese tecavüze uğramaz' diye düşünen zavallı annene veya kız kardeşine tecavüz edilse 'acaba istedi mi?' diye mi düşünürsün?
tecavüz uğranılacak bir yer değildir. uğrayan bir olaydır. bir gün bu söylemde bulunana da uğrar umarım.

not: sanki avm ye uğruyor... tee allam yaa..
Iste bu zihniyet neden oluyo tecavuze. Kadin isterse tecavuze ugramazmis diyenlerin kafasi açık giyinip, tahrik eden kadina saldirmaya basiyor. Gidin kendinizi s'kin lan amkdumun cocuklari.
patricia cornwell" in aktardığına göre bir profesör " bir kadın sokakta çırılçıplak gezse de tecavüze uğramama, dokunulmama hakkına sahiptir " demiştir. gerçek de budur. tecavüz suç, ayıp ve yanlıştır. dolayısıyla gerçekten uzak bir görüştür.
kısmen de olsa doğruluğu bulunan önerme. bir kız da eğer beyin olsa ve onu kullanabilse yaşadığımız ülkede gece geç saatlerde dışarı çıktığında, kıçını başını kapatmayıp frikik verdiğinde veya sadece kız olduğu için ve vajinası olduğu için tecavüze uğrama ihtimali olduğunu bilir. ona göre davranır. ama bir kız illa da inat edip kıçını başını açıp geç saatlerde dışarılarda fink atıyorsa tecavüze uğrayınca da suçun bir kısmının da kendinde olduğunu bilecek. sen tedbir alıp eşeği sağlam kazığa bağlamazsan eşek de dağa kaçar.