bugün

sevgilisi olmayan kızlar bul.
Ay perisi onlar bana nedense denk gelmiyor be kardeş.
derslerine çalış..
gece geç yatma..
o sigarayı da bırak amk..
tavsiyem şimdilik bunlar.
Kişiden kişiye değişir mesela bence çokta önemli değil.
(bkz: sevgiliyi yan yatır)
(bkz: yaz arkadasim 30000 kadinla nasil birlikte oldum)
önemsiZdir. Ayrıca bir kıza açılmak ne demek. kız erkeğe açılmalı erkek kıza değil. erkeğin kendini kızın iradesine bırakması doğaya aykırı amk. Bu benim düşüncem yanılıyor da olabilirim. Hayır olamam hahaha. Neyse ya.
tipinizi sikiyim..
bi bitmediniz be..

durun patlatıyorum bombayı kısa ve net bir ifadeyle.

-önemli olan iç güzelliğidir.
Karşındaki kişinin önyargılı olup-olmamasina göre değişecek durum. ilişkiler belki tiple başlıyor ama ilişkilerin yürümesini sağlayan tip değil kafa oluyor.
Sifir diyemeyeceğim. Ama insanoğlu kendine de tamamen zit olan insani begenmez zaten. Kendinden bir sey buldugu insani sever, ya da kendisinde olmasini istedigi bir seyi karsi cinste gorunce etkilenebilir. Bazen bir cool durus, bazen kendini anlatmasi, bazen arkadaşca tavri, bazen cevresine olan tutumu... Vs.
Herbirinde kendinize dair bir sey gorebilirsiniz. Bu insanla mutlu olabilirim dediginiz anlar olusabilir.
Sonra yavas yavas isinirsiniz, sevmeye bile baslarsiniz. Artik gozunuze o kadar guzel/yakisikli gelir ki, herbir karesini hafizaniza kaydedersiniz. Ne yapsa tatli, sempatik, sirin gorunur.
Tip gelip geÇiÇi de karakter baki.karakter denen şey erkek turnusolü bence.
kıza hemen öyle hönk diye söylememen lazım. ilk önce biraz takıl. o kendini belli eder zaten. eğer gönlü varsa davranışları değişir, kıskanmaya falan başlar.
gözlemlerim kadarıyla yüzde 40 ile yüzde yüz arasında değişir. yani baya önemlidir.
Fiziken beğenilmektir. . Beğenmeden sevgilimi olunur. .
ya çok aşırıda çirkin olmasa iyi olur ama asla tipe bakarak yargılamam böyle minnoş bi ifadesi varsa benim için gerisi boş şişman zayıf hiç takılmam. minnoş olsun yeter.
Önemlidir. Özellikle kızlar birde bunun yanında parayada önem verirler. Kimseyi kandırmanın lüzumu yok ortalama biri ol ama paran olsun işin evin falan olsun havada kaparlar.