bugün

evet. avrupa maçlarında 90+5 dakikalığına da olsa fenerli olurum. ayrıca galatasaraylı da olurum. yeter ki ülke puanı getirsinler de bi sike yarasınlar.
(bkz: peki zeki müren de bizi görecek mi)
(bkz: laf olsun torba dolsun)
364 gün 5 saat galatasaraylı olacak diye tamamlanılan cümle baslangicidir....
bir fenerbahçeli olarak, yıllardır süre gelen fanatizm kokan laf salatası.
bir gün herkes fenerbahçeli olacak elbet. ama bazı kişiler bunun dışında kalmalı.

http://img26.imageshack.us/i/27ddv.jpg/

adnan polat fenerli olmasın çünkü bu kafayla fener taraftarı olsa bile zarar efendim.
bir diğeri de sabri sarıoğlu olmamasını isterim.

aziz yıldırım ilerki zamanlarda sabri sarıoğlunu transfer edip istediği parayı da vererek tek şart sunacaktır. topa 10 metre den fazla yaklaşmaması. *
muhtemel olan ve kabul edilmesi gereken bir gerçektir.
(bkz: fenerbahçeli olmamak)
şu anda fenerbahçenin rakibini tutan 17 takımlı taraftarların birgün yaşayacağı gerçek.
(bkz: bağdat caddesi yanıyor)
götümle iki nokta parantez yapıp gülmek istediğim hadise.
türkiye'deki diğer takımlar her ne kadar inkar etse de kabul ettikleri gerçek. demedi demeyin, bir gün herkes fenerbahçeli olacak.
(bkz: dostum kalk işe geç kalıyosun)
(bkz: her canlı dürümü tadacaktır)
fiyatta anlaştıktan sonra neden olmasın?

şaka yapıyom lan eşşekler*, parayla satın alınamayacak şeyler vardır. gurur gibi. hani sizde olmayanından.
hayır kankulilerim hayır, bir gün herkes şikeci olmaz.
hani olur da fb; herhangi bir avrupa kupasında final oynar da, milletçe birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olduğu günler gelir de, bir günlüğüne de olsa, gözü kör fanatikler haricinde çoğu kişi fenerbahçeli olabilir evet şeklinde desteklenebilecek slogan.

ama bu sıralar o ihtimal de uzak görünüyor be şekerler. bir de dava aleyhinize sonuçlanırsa bi beş sene unutun evropayı siz.
bedduanın böylesi denilen söz. ayrıca paranın satın alamayacağı şeyler vardır geri kalan her türlü şike için fenerbahçe düşencesinin aklımdan geçmesine sebep olan başlıktır.
efsanevi slogandır, asla eskimeyecek çünkü bir gün herkes fenerbahçeli olacak.
geri kalan 364 gün.. tamam lan şaka, sustum.
herkesin bir fiyatı vardır. sözünden esinlenilerek söylenen saçmalık şeysi.

fakat yanlıştır bu dünyada herkes satılık değildir. herkes emre değildir.
fenerbahçeli taraftar söylemi.

Yıldırım demirören de sonunda doğruyu buldu ve fenerbahçeli oldu. Aslında o bir doğuştan fenerbahçeli...
o gün fenerbahçelilerin türkiye kupasını alma ihtimali olduğu tek gündür.
gece kıçına yel kaçan kişi söylemi.
ve uyandım sabah olmuştu.
gerçeği yansıtmamakla birlikte olabilme olasılığı tüm fenerbahçelilerin bir gün herhangi bir yenilgiyi kabul edebilmesi ile eşdeğerdir.
(bkz: fenerbahçeli olunur galatasaraylı doğulur)
*
ama sadece bir gün.