bugün

balkondan aşağı işerdim. çünkü oğlan çocukluğumu yaşayamadım.
- kızım kalk hadi okula geç kalacaksın.
( kız aniden yüzünü annesine döner ve anne kızının sakalıyla yüzleşir)
+ günaydın anam. gel alnından öpem!
Ben alışırım da zamanla da çevremdekiler ne olur onu düşünüyorum. Aylak aylak dolaşır Hiç birşey yapmazdım.
Hemen cetvele sarılırlar büyük ihtimal.
Düşünsenize, kocanızla yataktasınız, adam karısına aşka geliyor. Bi kavrıyor, hayatının şoku.
" kaynana, gel lan buraya ! " dedirtir.
haydaaaa...
bu yaştan sonra kadın peşinde mi koşacağım...
Kabus olur. Güzelim estetik bedenimi, bebek poposundan hallice yüzümü ve her gün kremlediğim haftada bir peeling yaptığım cildimi kaybedip sakallı kıllı mıllı bir şeye dönüşmek mi ? Bacak aramdan sarkan bir uzuv bir de eww almayayım teşekkürler.Kadın olmak ne güzel şey yahu. Ayrıca ayakta işemek çok matah bir şey değil, kadınlar için böyle ekipmanlar var artık ayakta da işeyebiliyorsun yani. Bilmiyorum evet ülkede taciz vs bolca var ama kadın olmayı asla değiştirmek istemezdim.
Hemen "bir gün erkek olarak uyanırsam yapılacaklar" listemi yastığın altından çıkarır ve ilk olarak karıya giderim.
görsel
Öyle bir şans ki ertesi gün askere çağrırlar.
Uyanıyoruz da ne oluyor.6 yıldır aşk yok.
aniden olan erkekten hayır gelmez erkek adam ağır ağır olur , hamdır pişer.
bunu yaşayan bir kadın, önce en yakın kadın arkadaşını evire çevire zkmezse ben de bişi bilmiyorum.
Hemen koton'a giderdim. Erkekler için o kadar güzel şeyler var ki her gördüğümde erkek olmadığıma üzülüyorum.
Hemen karıya giderim. O kadar güzel karılar var ki her gördüğümde erkek olmadığıma üzülüyorum.
bunun filmi vardı izlemiştim ama adını unuttum filmin.
siki tutacaksınız demektir...