bugün

bu hükümet bu kadar basiretsizki bu hükümet ile olacak iş değildir.
Daha çok suriyelimiz olur. Ehehe ne güzel.
Musul kerkük, türkmenler bulunduğu için misak-ı milli içerisindedir lakin bölgede kürtten başka sik kalmadı. Bu saatten sonra mis gibi federasyon ve bol bol siktiğimin orta Doğu teröristleri anlamına gelir.

Olsun mu derseniz, olsun. Vergisi kansa kan öderiz, cansa can veririz.
Bunun planları yapılmıştır ve allahın izniyle gerçekleşecektir. islam yeniden dünyaya hükmedecek!
86'da moskova olacak bu gidişle.
Yine hakkında erken boşalma yaşanmış durumdur.
(bkz: 4 aralık 2015 türk ordusunun musul a girmesi)
85 batum olsun. 86 moskova.

Tamam tamam fazla ileri gittim kabul ediyorum.
87 Atina olarak devam etmesi mümkün olan sıralamadır.
88 pekin.
86 kiev olsun.
Abartmayın be. bir gecede Şam demiş. Zaten bütün dünya da Türkiye Şam'ı alsa da izleyelim diyordu. Bu işler böyle yürümez. hele de bugünkü dış politika ile hiç yürümez.
daha sonra annesi usulca odasına girip yorganı üstüne örtmüş. Çünkü kıçı açıkta kalmış.
Bunu sayıklayan arşivci terli bi arkadaş vardı amk?
Noldu sahi...hayaller kerkük gerçekler yozgat.
misak ı milli sınırlarını bile kabul edemeyen zavallı ergenler. musul kerkük zaten bizim. gidin bir tarih okuyun, dedeleriniz türkse onlara sorun lan zübükler.

yetmez ama evet..
lan sen 81 tanesinde huzur ve refah içinde yaşa da sonra bu 82 83 84 olayını yazarsın.
(bkz: yog amına)

oldu olacak 86 paris 87 Londra
88 New York olsun
Halep, halep... hep hep gitmek istediğim türkmen şehri. 86'ya yazın burayı.

Türkler, Elbet bir gün geri dönecek. Elbet bir gün ata topraklarımızı geri alacağız. Bir gün atatürk'ün türk milletine milli hedef seçtiği misak-ı milli'yi gerçekleştireceğiz.
Bir gün.

Bir gün olacak olandır.
100 için bir yer bulun amk. hong cong kin kong falan gibi.
21, 30, 47, 62, 73'ü adam edelim önce.

ayrıca dürüst olmak gerekirse 81'den sonraki sıra ancak; 82 alanya, 83 bandırma, 84 ereğli, 85 kozan, 86 ödemiş.. diyerek uzar.

kendimizi şaka yollu veya değil kandırmayalım. *
ama kerkük'te bağımsız veya özerk bir türkmen cumhuriyeti neden olmasın.
85 neresi?
Musul değil mışıldır o. Mışıl mışıl türkiye.