bugün

Duygularımla oynayacağına pipimle oynayabilirdin aptal.

Yaz kanka bunu ehehe.
yürü be koala...
Yapmayın arkadaşlar, büyük vebal alırsınız. Benimkiyle oynadılar oradan biliyorum.
aynisi kadinlar icinde gecerli. en az 9 ay biriyle görüstüm bana bi kere olsun sevdigini söylemedi. sevgi söylenmez, gösterilirmis. Ama göstermesinide beceremedi. durmadan elestiri, hic bir durumla mutlu degildi.

o sevdigini söylemiyordu, banada söyletmiyordu.. özledigimi desem cok sacma buluyordu. Bastan sevmedigini dese simdi bu kadar aci cekmezdim.
sonra da hiç bir şey olmamış gibi davranmak, gerçek kötülük bence budur.
1 sene sonra ağlayarak özür dilemek zorunda kalmıyorsanız, güzel bir aktivite.
genel olarak erkekler kadınlar kadar duygusal varlıklar olmadığı için o kadar da kolay olmayan eylem.

kadın dediğin bunu yapmaya çalışırken bağlanır finalde yine kendisi üzülür.

stockholm sendromumu yaşayan da bir kadındı.
çok yanlış. erkeğin saf duygularıyla oynamak kötüdür. kirlenmemiş saf bedenini kendi zevkine alet edip onu adeta seks kölesi haline getirmek de çok ayıptır.
Oynanicak duygumu kaldi mk.
kocanın çükü düşsün inşallah.
(bkz: al kırdın kırdın)
bi ben yapamıyorum galiba şu oyunu. Aksine, etkilendiysem; değer falan veriyorum. Ah ne aptalım!
hep onlar mı oynayacak dedirten eylem.
Zevkli iştir. Size bunun için bir sebep verdiyse özellikle.
Oynattiracak kadar aptal erkek var mi dedirtmistir.
bir kadının duygularıyla oynanmasından daha ağırdır.erkekler daha zor unutur.
oynamayın kardeşim ne gerek var. yapmayın böyle şeyler kardeş kardeş geçinin.
Herif olsun oynatmasın amk.
Sonra neden bütün erkekler piç sorunsalı ortaya çıkıyor bizi sizler yarattınız teşekkür ederiz.
Bir zamanlar yaptığımdır.
ne kadar kötüyse bir kızınkilerle de oynamak o kadar kötüdür.
kadınların ayıbıdır.oysaki erkekler saf ve temiz duygularla bağlanır.ancak kızlar bu duyguları hep kullanır.gözü yaşlı bir kızın kandıramayacağı erkek yoktur.
ileriyi gördüğünü düşünen ama göremeyen bir kadının ağzından akan son kelimeleri...
'bir yerde bitecek ne de olsa. ha bugün ha yarın. benle yapamazsın.'
bir erkeğin de duygularının olabileceğini anlamaktır.
(bkz: alkol bağımlılığı)