bugün

annesinin güzel aşure yapabilmesi.
fiziksel detay olarak güzel elleri olması .
ruhsal detay yok hepsi şeytan çünkü.
güzel aşure olayı kafamı karıştırdı. mantıklı. evet güzel aşure.
arabasının ve evinin olması.

(bkz: fakirlik)
erkekler eşsiz mahluklardır. bunu maalesef unuttular. erkek güzelliğinin gücünü kullanmaktan utanır oldular. bu maalesef çöküşü hızlandırdı. erkeğin sahneden çekilmesi olayı hep felakete götürdü. şu sıralar yaşadığımız rezilliklerin tümü erkeksiliğin dünyadan söküp alınması sonucu ortaya çıktı. erkeksilik silindi, yerine erkeğin saptırılmış bir hali çıktı. diplomasi değil şiddet, uzlaşı değil katliam, cinayet, aşk değil sikiş, sadakat değil ucuzluk, kapris. bilakis erkek dünyadaki netliği temsil eder. gücün fiziksel değil duygusal tarafıdır. sanılanın aksine erkek kaslarıyla değil bilgeliğiyle, iş bitiriciliğiyle, dehasıyla var olmalıyken modern erkek sadece bir nesne gibi gücü tersinden algılayarak bir erkeksilik oyunu oynuyor. sert bakışlar atıyor, az konuşuyor, kaslarını övüyor, sikinin boyundan bahsediyor, arabasını gösteriyor, üstsüz fotoğraflarını paylaşıyor. içsel olarak asla erkek değil aslında. bir erkeğin en belirgin özelliği netliktir. netlik. o kadar zor bulunur ki. inanın o kadar zordur ki bunu bulabilmek. düşün lütfen. nasıl biri istediysen bulabilmişsindir fiziksel olarak. mavi gözlü? sarışın, kaslı, zengin, ince dudaklı? kalın dudaklı? güzel dişli? sırma saçlı? milyon detay hazırdır beğenine. hele ki böyle bir çağda. ama netlik? odaklanmışlık? eminlik? esneme kabiliyeti? adanma? yok.

pozitif hırs, azim, direnç, sakinlik, disiplin, odaklanmışlık, netlik. ne kadar nadir özellikler aq. çokmuş gibi görünür. değildir.

bir erkeği sevmek bir kadını sevmekten daha zordur çünkü doğa erkeği içsel olarak donatmıştır. görünürde hiçbir şey yok gibidir. düz bi vücut, bikaç santimlik sik, kıllar falandır nihayet. ama ne öğrendikse erkek beyninden öğrendik. gerçek bir erkek erkeklere, kendisinden öncekilere derin bir saygı duyar. onlara minnettardır. kadınsa dışsal olarak güzeldir. onu sevmek kolaydır. memesi falan vardır ve bunun yettiğini düşünür. çoğu zaman yeterlidir.

ben erkeklere çok büyük haksızlık edildiğini düşünüyorum. bir cinayet sonrası diyorlar ki; "hepiniz aynısınız." e değiliz. size sırnaşan tiplere bakıp bütün erkeklerin tek derdinin sikişmek olduğunu sanıyorsunuz. e değil. bir kadın kadar yanılabilen başka bir mahluk yoktur. sanarak yaşar. samimiyim bak. sanır. öyle zanneder. mutludur bundan.

bir erkeği sizi sevdiğinde tanıyosunuz. bütünüyle ancak o zaman açılır. romantik bir top olacağım bunu söyleyince ama yemin ediyorum dünyanın en güvenli yeri bi erkeğin kalbidir. vallahi de öyledir, billahi de öyledir.

herkeste değişiyor bu sevilesi özellik. ben naçizane disiplin diyorum. disiplin büyük, devasa bir ruh halidir. içinden pozitif hırs da çıkar, emek de, azim de, kararlılık da, sadakat de. milyon tane şey.
Kendini sev yeter dostum.
akp li ve fenerbahçeli olmasıdır. evet hatta net ötesi...
olm basliga kizlarin yazmasi gerekiodu nie erkekler yazmis sadece top musunuz.