bugün

bu memlekette öyle abazan erkekler var ki osursan aşık olurlar kız kardeş, merak etme.
- sizi övdüğünde ona yavaşça sarılın
- sürekli ona bakın
- onu ısırın (bu önemli)
- arkadaş ortamlarınıza sokun ve onu yanınızdan ayırmayın

yeter.
kafa sikmemek, muhabbetin ağzına sıçmamak, ciddi olmak, garip gurip dizilerden, popçulardan bahsetmemek, mankenleri, aktrisleri çekiştirmemek*, bilgisayar oyunlarını seviyormuş gibi ya da onlardan anlıyormuş gibi davranmamak... üff daha gider bu ama görün işe yarayacaktır.
genelleme yapılmaması gereken konudur, ama bana göre kadın ulaşılmaz olmalıdır. ulaşılmaz kadın hemen hemen her erkeği etkiler, beni kendine aşık bile eder.
hiç beklemediği anda, beklemediği şekilde olumlu tepkiler vererek sizinle ilgili fikirlerinde dalgalanma yaratmaya çalışın. gün geçtikçe yakınlığınızı artırıp ona sürekli kendinizi düşündürün ki vazgeçemeyeceği bir hal alsın her şey.
sonra pat diye yaşanan her şeyi silin atın ve onu kafasındaki soru işareti ve belirsizlikle baş başa bırakıp, çekip gidin.
"o" olmanın en başta yer aldığı yollardır. o iseniz, yaptığınız iyi kötü her şeyde tekrar tekrar aşık olur.
ümit verin sonra aaa ben seni arkadaş olarak görüyorum deyin.
normal olmamak. normal birini sevemiyorum/z.
vur-kaç...
ver- kaç...
alay et. yüz verme.
sarkaç...
Onun istediği gibi bakın.
genel geçer olarak güzel tabir edilen kızların herhangi bir yola başvurmasi gerekmez kanımca.
ayrıldığı son sevgilisinden bir önceki sevgilisi olun. durduk yere gecenin bir yarısı aklına gelirsiniz, hatta duramayıp sizi arar.
Not: ha bu uzun vadede bir işe yaramaz. Yeni bir sevgili bulupta ayrılırsa sizden sonraki sevgilisini arayacaktır. ona aşık olduğunu sanacaktır
kızlar yurdundan bildiriyorum gözlemlediğim kadarıyla önce facebooka giriliyor ve erkeğin beğenileri hakkında hiç bir fikre sahip olmaksızın beğeniliyor ortak beğeniler olsun ki sen dikkatini çekesin sonra twitterdan takip ediliyor ve onun gittiği mekanlara gidiliyor tesadüf eseri (!) karşılaşıyorlar sonra çocuğun beğenileri arasında olan herhangi bir kitap çantadan çıkarılarak gözüne gözüne sokuluyor internetten edindiğin birkaç cümle kuruyorsun kitap hakkında filan daha sonra onun dinlediği müzikleri dinleyip beğendiği kişilerin konseri varmış yok ordaymış şurdaymiş diyip daha da bi etkileme çabaları neyse sonuç olarak kendisi olmayıp sadece erkeği etkilemek için 8 olan kız çıkmaya başladıktan sonra maskesini kaldırıyor ve masalda burada bitiyor.
doğal ve sade bir tarz ama paspal olunmamalı. masum ve ürkek bakışlar. iyi temiz bir kalp yeterlidir.
Dogal olun, sicak olun, ufak opucuklerden temaslardan kacinmayin, elinizden geldigi kadar az trip atin, ama en onemlisi de fifa oynamayi ogrenin arada gelin fifa oynayalim kizlar.
siz uzak durun, o gelecektir.
memenizi gösterin.
Istenilen bir erkege adet kanindan bir damla da olsa bir sekilde icirmek yeterliymis birakin carti curtu beni dinleyin.
* Denenmedi, rivayetlere gore oyleymis.
kendiniz olun sicak davranin samimi olun espri yapin arada erkegin bahsettigi konular hakkinda konusun iyi olur. Ankarada bulusuruz olmadi. saka saka yapin iste birseyler.
etkileyici bakışlarınızla onu süzmek ki hiçbir erkeğin karşılıksız bırakamayacağı bir yol.
Akıl işi değil, gönül sevdi mi gerisi bahane.
gözler iletişimin en iyi kaynağıdır. gözlerinin içine bakın. eğer gözünüzdeki o ışığı görürse tamamdır. gerisi kendiliğinden gelir.