bugün

Kızların çoğu bunu farkında değil.

Hayatta size temel ama hiç mi hiç değişmeyecek iki kural öğreteyim gençler..

Sistem şöyledir unutmayın..
Erkek güçlü yaratılmıştır fiziken ve ruhen, kadın ise narin..

Ama erkek için kadın, aslında ereğin zayıf noktasıdır bu demek olur ki, kadında hiç eksiklik yok... Çünkü güçlü olan erkeğin zaafı zayıf yönüdür kadın, o yüzden kadınlar güzeldir ve biz gider teklif ederiz genelde dayanamayan taraf duyguları ağır basan taraf erkek olur...

işte bu öğrenmeniz gereken ilk şeydi, yani ilk adımı erkek atar, beğenir sever...

Sorun ikinci adımda, bu olayları çözemeyen toy kadınlar hep aldatılırlar, çünkü birinci hareket gelmiştir ama ikincisini bilememişlerdir..

ikinci bilgi tamamen kızların yapması gereken sorumluluktur, nedir o erkeğini hep istemek, sürekli onu mutlu ve yüksek tutmak.. Fakat biz toy gözle baktığımız ve kadınlıktan bir haber %70 lik kitle bunu yapamaz, yani erkeğini cinsel yönden mutlu etmez en büyük sorun budur..

O sanar ki, ilk o bana teklif etti, sevişme yollarınıda hep o açsın, işte burada kaybeder kadın, çünkü gerçek bir erkek bunun kadının görevi olduğunu bilir, çünkü sen cezbedeceksin ki, gözü gönlü doysun ama siz ne yapıyorsunuz?

Yok başım yok cişim yok adetim yok makyajım yok yarın okulum, ey gidi toy kızlar *

Şu sözü unutmayın.

Gerçek bir kadın erkeğini aç ve azgın bırakmaz.

Bunları kâle almazsanız, aldatıldım diye zırlamayın..
Bu aralar sürekli gündemimde olan gerçek..
son günlerde gördüğüm en iyi başlıklardan biridir. kadın erkeğinin ne istediğini bilmeli konusunda en mantıklı şeyler yazılmış ve kendimce haklı bulunmuştur. her şeyi erkeğinden bekleyen kadın, erkeğini kendinden soğutur. sonrada niye ilgisizsin diye yakınmalara başlar. sizleri uyarıyorum sözlük kızları bir erkeğe neden ilgisizsin diyorsaniz bir şeyleri yanlış yaptığınizdandir.
faranjittir o firijit olsa duramazdın.