bugün

(bkz: erkeklerden kızlara tavsiyeler)

kızların biz süper, über varlıklar olan erkekleri elde tutma çabalarıyla giriştiği yollardır. ilk olarak "dırdır" diye tabir ettiğimiz o beyin siken çok konuşma eylemine paydos verilmesi gerekmektedir. zira kurulan 3 cümleden sonra saçmalamaya başlıyorsunuz.

"hayır" denildiğinde ikiden fazla ısrar çabalarına girmeyin. fazla kıskanç olmayın. bazen olur olmadık şekilde paranoya yapıyorsunuz. anlamsız tripler içinde boğuluyorsunuz. atılan saçma sapan triplerin sonradan farkına varıp, özür dileme çabasına giriyorsunuz.

sürekli birlikte bişeyler yapmayı, gezip tozmayı isterken, dışarı çıkıldığında mağaza mağaza dolaşıp peşinizde fino köpeği gibi gezdirmeyi bırakın. çünkü çok sıkılıyoruz.

ilişkinin ilerleyen aşamalarında, "sen çok değiştin. eskisi gibi değilsin." gibi saçma sapan sözleri kullanmayı kesin. çünkü bir değişim yok. sadece siz, biz erkekleri manipule etmeye çalışıyorsunuz. biz neysek o'yuz.

atılan mesaja 5-10 dakika belki biraz daha fazla süreyi aştıktan sonra cevap vermemiz sonrasında "neden geç cevapladın?" sorularından kurtulun. ya önemli bir işimiz vardır. ya da tuvaletteyizdir. bokumuzun raporunu verecek değiliz.

asabiyet anında erkeğinizin üstüne fazla gitmeyin. tehlikeli olabilir. o anlar içinde her dediğine "peki" deyip geçmeniz önemle rica olunur. er kişi kadını için bazı şeylerden feragat ediyorsa, aynı şekilde sizde onların hoşuna gitmeyecek davranışlardan kaçının. yoksa büyük bi tartışma platformu açmış olacaksınız. şimdilik aklıma gelen bunlar sevgili bayanlar. görün ki erkekleri elde tutmak kolaydır. sizleri seviyoruz.
aptal olmak.
kaçamaklarına müsade ediniz. erkeği haddinden fazla sıkarsanız sik(le)mez sizi.
(bkz: gidene kal demem)
yalan da olsa ve hatta o bunu bilse de hiç önemli değil, onun kendisini kral gibi hisetmesini sağlayın 1-2dk bile olsa bu yeterlidir...
aşık olmak.
bir kadını elde tutmaktan daha kolaydır.
böyle bir yol daha üretilmemiştir yada ben cahil kaldım. bilen varsa bilgilendirsin lütfen.
kendi gibi olur doğal davranırsa neden elinde tutamasın efenim.*
(bkz: gösterip vermemek)
durmak istemezse kimse tutamaz.
durmak istemezse durmaz.
kendi adıma:

elde tutmanıza gerek yok. beraberliği seçmişsem niye gideyim?
- elde tutmak.
- elinin kiri.

erkek- kadın ilişkisini elden gönüle taşımayı bilmeyen, yurdum insanına özgü tanımlamalar.
erkek değil sevgili, asıl olan ise gönülde tutmak. gönül beni olduğu içinse zaten bunun için kimsenin yapacağı bir şeyde yok.
yoktur. kaba etini de yırtsan gidiyor yahu durduramıyoruz.
(bkz: göster ama elletme)
Bir erkek elde tutulmaz. Erkek istediği için hatunun yanında durur. istediği anda çekip gider.
saygı, güven ve sevgiden geçer yolu. birde çok önemseyeceksin ama bunu ona belli etmeyeceksin.
eleştirilmek, sürekli çıtayı yükseltmek erkeği zorlar, hırslandırır, daha iyisi için gaza getirir. sıkın, eleştirin, alt edin, beğenmeyin, küçümseyin; avucunuzdadır.
bırak dönerse senindir, dönmezse ee bi rahat bırak be!
hiç bir zaman kesin olmayan yollardır. evet bir erkek olarak nasıl elde tutulacağımı bilmiyorum. ama nasıl elde tutulamayız çok iyi biliyorum! sıkmayın bizi, boğmayın bizi. sizi seviyorsak zaten ne kadar uzakta olursak olalım, hep yanınızdayızdır. ama yanınızda tutmaya çalıştıkça bir o kadar uzaklaşırız, en yakınınızda olsak bile. duyun bunu hanımlar.
bir kişioğlunu siz istiyorsunuz diye elde tutmak gibi birşey pek te söz konusu olamıyor.hiç kimsenin zihninin kıvrımlarına inip eylemlerine yön vermek mümkün değil.en azından kendiniz gib davranıp türlü yollara sapmayın,bir vicdani rahatlık da kar kalır yanınıza ilerde böylece.*
ele geliyor olması gerekir, tutabilmek için yani.
maç oynandığı zaman dokunmayın yeter .
(bkz: ücretsiz seks)

not: buraya her türlü ücret dahil, yalnız para olarak algılanmasın.
erkeğe göre değişir ama temel prensip aldatılmayacağına dair güven, terk edilebileceğine dair şüphe.
not: üzgünüz erkek egosuna sonsuz sevgi her zaman yetmez.