bugün

günümüzde sayısı gittikçe yok olan nesildir.

eskiden milena'lar tarantu babu'lar mona roza'lar vardı.
şimdi kimler var.

dilarasu, sibelsu, mervesu.

edit: ben sana mektuplar yazardım milena, sen götünü çevirip başlığı bırakırdın.
aslında çok kolaydır. Önemli olan ilham verebilmek. Sen göster vajinayı bak eğer o erkek en kral şair kesilmezse gel bana söylen.
erkeği maymuna çeviren kadındır. şiir yazmak ne oluyor azizim ?
yazdırıp, üstüne bununla övünen kadındır.
yazdırdın da ne oldu başın göğe mi erdi?
sen ne yaptın adama, al sevdiceğim bir tepsi börek yaptım dedin mi? yok.
Kecvi gaybinde nüsrat tecellisiydim, fitratinin ardindan arş I izledim. Neylesin mevlasinin vuslatini derbeder, zeytin gözlümün bahtini secmi hayal etmedikce. Ben bunu sözlükten bir kadina yazdim ve onun haberi yok. Artik herkez biliyor.
Her erkek şiir yazabilir ama her kadin her erkeğe siir yazdiramaz.
Erkeğin Afedersiniz ağzına sıçmış devrelerini yakmış kadındır.
Zor değildir. Keşke zor olsaydı.
(bkz: monna rosa)

--spoiler--

açma pencereni, perdeleri çek:
monna rosa, seni görmemeliyim.
bir bakışın ölmem için yetecek;
anla monna rosa, ben öteliyim...
açma pencereni, perdeleri çek.

--spoiler--
büyük acılar yaşatmakta olan kadındır. evet.
Birine yazdırmışlığım vardır. Ne mutlu beni.
Güzel bakmayı bilen kadındır.
Dipsiz kuyuya dogru itebilir. Duyduğum en müthiş şiir analizi:
-ay çok güzel.
Vardığında orada değilse; siktir et yazma kanka.
hiçbir bok yapmasına gerek yoktur. güzel olsun yeter. etkileyip elde etmek için şiir yazar, kredi kartı verir, yüzük alırız, soğukta bekleriz falan. sonra da ataerkil toplum rerörör.
mevzu kadında değil erkektedir. erkek, bir kadın için şiir yazacak boş bir adam oldukça acı çekmeye devam edecektir. romantizminize sokayım. aşağılık aşk hastaları.

Edit: hepinizden tiksiniyorum.
inatçı sürtüğün tekidir. egosunu tatmin etmek ister. erkek seviyorsa yazar zaten ne zorluyosun şırfıntı!
Siir yazamayan adamlar var,
Siir yazdiramayan 'kadin' seviyorlar.

Baya onceden yazmistim boyle bir soz.

Kullanin amk. Tam konusu.
yoktur. deli gibi seven ama aşkın uğramayı unuttuğu elini, kalbini, yüreğini giysilerinin altında saklayan bir adam vardır. kendi gerçeğini inkar edemez. kimse kusura bakmasın. uykusundan uyanıp gelsin yazdırsın bakayım yazdırabiliyor mu?
adam şairdir, kadın ise bahane...
Erkeği kendine aşık etmiş kadındır. Ötesi yoktur.
ulan duygusuz,odun adamın tekiydim hatun bana çocuklarımın babası olsana dedi nikah kıyıp bekaretini aldım uzmanlığı alıncada cocuk yapım çalışmalarına başlarız.sen düşün hatun bana sadece şiir mi yazdırdı.
ben müziğe odaklanırım, düz yazı bır nebze de şiir zaten sevmem pek de anlamam.

Kısıtlanmak kötü degil mi sizce de bırak adam dolu dolu anlatsın ne kinaye yapıyon acık ol işte, bı cumle yazcak da sen on cumle anlıcan zor ıs.

Anladıklarım da var tabıı bazıları guzel.
Ne diyim ki ben şimdi? Hâlâ saklarım yazdıklarımı. Ve şu an yazdıklarım da geceye bıraktığım birer çığlık.
Bir erkeği y/azdırabilen kadındır.
Tomris uyar olmadıktan sonra kötü biri olduğu düşünülen kadın. Ulan kadınlar arasında bile ayrımınız var.