bugün

bir erkekten soğuma nedenlerinden biri, başka bir erkekten hoşlanmaya başlamaktır.
bir şey anlatırken felan lafını kullanıyorsa derhal kaçınız.
ortalama bir kadından soğuma nedenlerinin karekökü kadardır.
diğerlerinden farklı sanıp da ona koştuktan sonra, aslında pek bir farkı olmadığını anlamak.
eğer sevgilisiyle hiç tartışmıyorsa ben kendi bildiğimi yaparım ben herşeyi çözdüm bilirim şeklinde tavırlar takınırsa büyük ihtimalle kızlar bu erkekten soğur. birde kızın her istediğini yaparsa ölesiye iyi davranırsa ilginç bir şekilde kızlar bu erkektende soğur. asla anlaşılamamış ve anlaşılamayacak olan kadınların bi erkekten soğuma sebepleride burada yazarak bitmez tabi ki.
(bkz: what women want)
gizli gizli selami şahin dinlemesi.
kadını sahiplenilecek bir mal gibi görmesidir*
ilk ciktiginiz gece arabayi parkettikten sonra yaklasan degnekciye para vermemek icin sizi kolunuzdan cekistirerek, kosar adim ilerlemesidir. evet bu yeterlidir.
kendilerini bir halt zannetmeleri.
arabasiyla övünmesi, anahtarini sürekli elinde tasimasi hatta suratiniza dogru sallamasi, cebinde üc degisik marka sigara tasimasi ücünü de masanin üstüne koyup hangisinden icion diye sormasi, bakimsiz olmasi ya da abartip her gun kuafore gitmesi,
ikiser saat arayla naber, neler yapiyorsun, hic sesin cikmiyor türünden mesajlar atmasi.
ismail yk hayranı olduklarını öğrenmek. ıyy.
uzakta olması.
parasinin bitmesi.
dünya üzerinde milyonlarcası mevcuttur. genel olarak erkekler odundur, erkekler ruhsuzdur, erkekler şöyledir, erkekler böyledir vs. vs. mühim olan bir erkeği sevme nedenlerinden birini bulmaktır. onu bulduktan sonra bu nedenlerin aşağı yukarı hiçbiri görünmez göze.

tabi karşınıza geçip de kıçını havaya dikip gürültülü gürültülü osuruyorsa derhal terkedin. o ayrı.*