bugün

4 karı birden kapatabileceğimizi düşündüğümüz vakit şeriata bir anda sempati duymaktır. çok sıkılınca boş ol boş ol boş ol diyerek, karıdan kurtulabilinecek olması ve boşanma davaları gibi bürokratik işlemlerin olmaması da cabasıdır.
git arabistanda yaşa o zaman diyilesi bakış açısıdır. biz özgürlükçü, demokratik, hukukun üstünlüğüne dayanan anayasamıza daha yeni kavuşmuşuz. gayet memnunuz,tadını çıkarmak istiyoruz.
şeriat denilince aklına hemen 4 karı gelen, eli pipisinde gezen hayırcı zırvasıdır.
zaten şeriat hukuku hakkında bildiğiniz tek şey de bu.
haa tabi tabi %60'ı aptal bu milletin.
(bkz: ok kib optum bye)
aslına bakarsan 4 kadın hiç düşemez çünkü kadınlar 4 katımız sayıda değil. yani birileri muhakak sap kalacaktır hem de bayaa bir fazla erkek sap kalacaktır...

özgürlükçü demokratik (!) anayasamız eninde sonunda bunun önünü açar merak etme....
bu arada 3 kadın bir erkeğin şahitliğini yapacağı için 4 kadını tamamlamaman gerekecek. sonra sana karsı ayaklanırlarsa esit olabilesin ...
kendi uçkuruna sahip çıkamadığı için herkesi kendi gibi sayan ve eşinin kız kardeşinin annesinin böyle bir yönetimle daha güvende olacağını düşünen umutsuz zihniyet.
(bkz: bir abazan olarak şeriata sıcak bakmak)
her iş de olduğu gibi bu işten de karlı çıkacak yine erkeklerdir. *
4 karı almak için şeriat gelmesine gerek yok şu mevcut sistemde de isteyen 4 karıya sahip olabiliyor.
Şeriat demek , din kuralları demektir. bu yüzden şeriat diyesiye karıııı demek sıcak bakmak değil şerefsizliktir. ayrıca türkiyedeki kaşarlara bırakın rte'yi adolf hitler gelse şeriat getiremez.
kadınları eşyadan farklı görmeyen " belinden sıpayı, elinden sopayı eksik etmeyeceksin" sözüne bizzat uyan insan bozuntularıdır.
karıyı yasal olarak dövebilme hakkı verdiği içindir.
bir kadın olarak şeriata soğuk bakmaya sebeptir.
(bkz: benim emrime dört eş verilse ben de sıcak bakarım)
enteresandır. şeriattan bile libidosuna malzeme peydahlamaktır.
(bkz: 4 kadın artı ssk)
tüm müslüman erkeklerini çatısı altında buluşmaya davet ettiğim fikir.
ananın veya bacının da başka dümbükler tarafından 4. hanım olarak alınmasını sindirebilen erkek düşüncesi.
ne gerek var şeriata hayvanlar gibi önüne gelenle yat buna nasıl olsa çağdaşlık ve özgürlük diyorlar lan mal diye sitem edilecek kişi önermesi.
harem kurmak amaçlıdır.