bugün

uütf boş işler topluluklarından birinin aylık mı ne çıkardığı bu dergi heykel olsan kafana kus sicmaz yazar ve çizerlerinden oluşur. her ay arkadaşları kıramaz alırız o dergiyi. güzeldir eğlendirir ama a dostlar bugün gördüklerim karşısında şok oldum. bu dergiyi aldım elime bir göz gezdirdim o da ne 30 000 öğrenciyi nasıl bıraktım başlığından birkaç entry ve bununla da yetinmeyip tıp hocaları hakkında birkaç entryi de araklamışlar! hemen aklıma daha önceden yönetim tarafından yazılmış ve sözlüğün en altında duran yazı geldi:

"sitede yazanlar birinci dereceden el emeği göz nuru olup yürütülmesi durumunda iş bu kişi uludağ a tatile ıssız bir kulubeye davet edilecek 'ben içerdeyim gel canım' denilip uludağ gazozuna ilaç konmak suretiyle etkisiz hale getirilecek ve sonra ibreti alem için bilimum dağ hayvanatına yem yapılacaktır. ayrıca soğuk içilmesi tavsiye olunur ve bundan doğabilecek bir boğaz tahribatı durumunda bana ne denilir."

hapland 2 deki kuş bile sizden daha insaflı be. taş attınız da kolunuz mu yoruldu? kendin üretmiş gibi oraya copy paste yapmak yakışıyor mu? yıldızlı bakınızı bile yapıştırmışsın okurken üstüne geldim tık yok!
ya tamam alıntı yaptığın yeri yaz bari. ben seni burda reklam ettim bilimum dağ hayvanına sen de bir daha ki sayında cevap ver! sen orda yazarsın ben burda! kus dili ve edebiyatindan anlayamadım ya da ne bileyim. bik bik diyerek tilkiden kacan kus olmayın ha!
UUTF aslında pek dolu olmayıp da öyle gösterilmek istenen , topluluk adı altında kimin hangi kişinin viskisine nuri alço hapı attığını bir bizim bir de allahın bildiği , işler topluluklarından birisinin icraatıdır bu garip kuş. başlarında bir bıyıklı var sanırsam. ben okula geldim , daha bebeyim ha! adam bıyıklı ve bilimum toplumsal! her daim toplanan insan pozisyonunda , etrafında topluluk adı altında yürüttüğü karanlık alçoik işlerden kazandığı camia... ben büyüdüm ve kirlendi dünya ama bıyıklı hala aynı bıyıklı ve etrafındakiler değişti sadece. sirküle oldu kommensal yaşam formları... tek taraflı yararı sağlamak adına... bu bıyıklıyı pek sevmem de bir deyineyim istedim yeri gelmişken... geçen de gördüm yine iş peşindeydi vs vs... anlatmayacam lan neyse! bu entry de dergide yayınlanır da rezil olur adam... seviyorum lan seni bıyıklı.. ahaha

şimdi gelelim kuş meselesine! kuş nedir? uçan bir varlık , bik bik eden bir mahlukat'ı şerif belki bizim gözümüzde. belki serçe belki bir kanarya belki de bir muhabbet kuşu veya karga ama kuş işte lan! öter durur , beyni de fazla gelişmemiştirya , kuş beyinli der geçeriz... ama bazılarına göre o bir yaşam biçimi! vallaha bakın! öyle lan! adamlar sanki büyük bir iş yaparcasına varlarını yoklarını , 3-5 sayfadan ibaret olan ve galiba her ay çıkan o dergiyi satmak ve pazarlamak adına harcıyorlar. kendilerini paralıyorlar! ''gel abi geeeeeeeel! tartalım! paran yoksa canın sağolsun!'' diyen tartıcı çocuk misali de arkadaşlar bu dergiyi satmaya çalışanlar. hepsini severiz , hepsi iyi insanlardır. yanlış anlaşılmasın ama bu kuş işi yol değil be arkadaşlar... bunca zaman hara güre aldık okuduk , baktık , kimi zaman belki güldük kimi zaman ''bu ne lan'' dedik ama bu hafta bize ''oha'' dedirtmeyi başardınız. sağolunuz varolunuz... satıcı çocuk, satıcı kız; ''ama amaaaa nedeeeeeeeen?'' dediğini duyar gibi oluyorum ben buradan. o yüzden hemen çıtonnnnnnk diye cevabı kapatıyorum gediğe;

''sen hiç forumlara takıldın mı canikom?'' diyor ve sana can alıcı soruyu soruyorum... belli ki takılmamışsın. orada amerikalılar takılır zaten. sen giremen... ve onların da bir meşhur sözü vardır bildin mi? bilemedin tabi!
''repleri unutmayalım beyler'' veya ''teraziye tık'' olmadı ''emeğe saygı''... sen bunları duydun mu bıyıklı hiç?
ben duymamışsın kaytancık kardeş... duysaydın , ordan burdan kopi pest ettiğin hedelerin altına '' bıdı bıdı'dan alıntıdır'' yazardın değil mi kaytancık? yazardın bence de... ama yazmamışsın lan! ''lan mı? canın saolsun'' dediğini duyuyorum ama seni yine de sevmiyorum be bıyıklı... bu bıyıklı kim demeyin , onu bilen bilir... o bir efsanedir...

ulan show tv'deki ''uçan kuş'' programına bile bu kadar ağır konuşmamıştım şerefsizim ama şartlar beni bu hale getirdi...

son söz:
kuş dergisi seni sevmiyoruz!
seni satan arkadaşların hatrına alıyoruz belki ama sevmiyoruz ulan!!!
bıyıklı seni de sevmiyoruz!
mezun ol oğlum artık! çola çocuğa karışacan yiter... bıyıkların beyazlayacak bak , ortamları bırak artık , evinin erkeki ol... hadi canım....

bu yazı da dergi'de yayınlanmaz inşallah... yayınlanırsa da altına Aby yazın , bakacam Cushing insanları... selamlar , saygılar...

(bkz: oldu canım ara beni)
kuşu seviyoruz bıyıklı senide seviyoruz sen takma kafanı