bugün

şahan gökbakar'ın30 bin kadınla nasıl birlikte oldum skecinden çakma,
gerçek hayatta malign hocaların sarfetiği ya da bu sayıya erişme çabası gösterenlerin idolü söz öbeği. ***
sabah kalkarım.öğrenci sınav kağıtlarıyla mahallede dolaşırım.sonra tekrar eve gelirim.internette tübitak sitesine girerim.en zor soruları seçerim.daha sonra bu soruları bir kağıda yazıp çerçeveye asarım.30 000 öğrenciyi nasıl bıraktım.not al arkadaşım.yaz bi kenara
zeynel dinlerin cevaplaması gereken soru cümlesi.
iyi dinle, not al arkadaşım...derse girmem çıkışına yetişirim, vizeye girmem finale geç girerim, greenden çay alırım sevgi meydanında içerim..otuzbin öğrenciyi nasıl bıraktım..
(bkz: not al arkadaşım)
30000 öğrenciyi nasıl bıraktım? yaz arkadaşım;
-dersleri anlaşılmaz şekilde anlatırım
-öğrenciye not vermem öğrenciden not alırım
-soruları eski kitaplardan hazırlarım
-sınavı test deyip klasik yaparım
-zevk olsun diye mutlaka 2 kişi bırakırım
bir öğretmenin görev süresince gaza gelip rekorun iyisi kötüsü olmaz diyerek guiness rekorlar kitabına geçmek için uyguladığı psikopat davranış
-30.000 öğrenciyi nasıl bıraktınız acaba hocam?
-sanane lan sana hesap mı verecem!! iyi dinleme!! not alma!! bok yaparsın!! siee...sen de kaldın!! kaybol eşşogğlusu...
-???
30.000 ögrenciyi nasıl bıraktım.dinle arkadasım.not al.sende yapabilin..

-sabah erkenden okula giderim,önce koridorda iki tur atar varlıgımı belli eder,ders basladıgında kantinde kız ögrencilerle sohbet ederim.

-yarın yazılı yapacam derim,ertesi günü okula gider hayat hikayelerini anlatan kısa bi makale yazmalarını isterim.pskolojilerini alt üst ederim.

-hiç ummadıkları anda,özellikle tenefüs basladıgında sınıfa girer yazılı kagıtlarını önlerine atar,kız ögrencilerin kopya cekmesine izin verir,erkek ögrencilerin ise gözlerine at gözlügü takarım.

-cok calıskan olan ögrencilerin önlerine ot atar,arkadaslarının arasında rezil ederim.bir kac laf sokup,yoldan cıkarmaya calısırım.

-uzun boylu ögrencileri en ön sıralarda oturturum.kısa boylu ögrencileri ise sıraya oturtmam.sırf zevk olsun diye sıra aralarına kilim serdirip oturmalarını isterim.arka sıralara gecer,yanıma bir kac kız ögrenci alıp ders bitimine kadar makara kukara yaparım.

dinle arkadasım.not al.sende yapabilin..
(bkz: hüseyin şahin)
(bkz: ömer akat)
sınıfa girerim, üniversitede ilkokul öğrencisi gibi azarlarım, iyice demoralize olmarını sağlarım, derse başlarım, arada birini kaldırıp soru sorar bilse de bilmese de dersten atarım.sonra yine azarlarım ki iyice demoralize olsunlar.bi kaç kere masaya vururum ağırlığımı koyarım.sonra pılımı pırtımı toplar ders bitti deyip konuyu bitirmeden çıkarım.sonra o yarım kalan konudan sınav yaparım.
++şaka değil gerçek sadece tbmyo'da 650 öğrenci matematik 2'den yaz okuluna kalmıştır.bunların 100'ü yaz okulunda geçebilmiştir.
yukarıda geçen paragaraf için;
(bkz: basri çelik)
- sınav sabahı yüzümü yıkamam ayaklarımı yıkarım.

- okula polis korumasıyla giderim.

- sınav anında klasik müzik söylerim.

- sınav süresi 45 dk. derim 30. dakikada kağıtları toplarım.

- sınav kağıtlarını mahallenin kasabına okuttururum.

- 30 000 öğrenciyi nasıl bıraktım.not al arkadaşım.sende yapabilin.
30 000 ogrenciyi nasil biraktim

yaz arkadaşım...not al...ossbin öğrenciyi nasıl bıraktım..

-bahar şenliklerinde konser saatine ders koyarım.gelenlere kağıt dağıtır özet çıkarttırır, gelmeyenlerle konseri izlemeye giderim.
-devamsızlık sınırdayken uyarmam,sınırı geçince uyarırım ve bırakırım.
-piyasa değeri 10 ytl olan kitabı,azami 80 ytl den satar;haksız kazanç elde ederim.kazandığım paralarla her yaz yurtdışına çıkarım.
-aa vermem n/a veririm.ff le bırakmam fd yle bırakırım.
-kitapta anlatılanları bilmem.ama sorarım.sınavda da harfi harfine isterim.
-ödev vermem,alırım.okumadan çizerim,beğenmem.
-odama erkek öğrenci kabul etmem.kız öğrencilerle ise okul dışında görüşürüm.

yaz arkadaşım ...not al...
yaz arkadaşım...not al...30000 öğrenciyi nasıl bıraktım...

- derste başka anlatırım sınavda başka sorarım
- umut kırtasiyeden ders notlarımı satmaları karşılığında para talep ederim
- vizelerde kolay sorar herkese 100 veririm finallerde zor sorar herkese 0 veririm
- sınav kağıtlarını okumam okur gibi yaparım
- yaz okulu başlayana kadar sınav sonuçlarını açıklamam ske ske herkes dersimi seçer yaz okulunda
- yaz okuluna asistanımı yollarım ben bodrumda sefa yaparım
- yaz okulunda da kimseyi geçirmem hipnelik değil mi yaparım

yaz arkadaşım..not al..
ziraat fakültesi istatistik hocası zeki metin turan ın tek hedefi.

-stadyum da sınav yapacem ulennnnnnn
onceliklen .. öğrencilerin sınav kagıtlarını alfabetik sıraya göre dizerim.. daha sonra o piti piti yaparım hangi harfe denk gelirse sıfırı basarım .. gelmezsede basmam .. sonra notları sınıfta okurum itirazı olan varsa söylesin derim.. itirazı olanlara bir sıfır daha veririm ..30 bin öğrenciyi nasıl sınıfta bıraktım .iyi dinleee not al arkadaşımm ...önemli bunlar
s.kine altın kemer takıcaz denesi insan oğlu.*
(bkz: yaşar bülbül)
(bkz: 30 bin öğrenciden nasıl küfür yedim)
30000 öğrenciyi nasıl bıraktım, not alma arkadaşım fotokopi çektir, sen de kalabilin!

- derslerde blok yapar ara vermem. verecek gibi yapar dersi bitiririm. biten dersin sonunda içimden çıkacak yerleri söyler ritim tuttururum.
- öğrenciler okusun diye kitap yazarım. sınavda soruyla ilgili yerin sayfa numarasını isterim.
- sınav zamanı yazılı kağıtlarına öğrencilerin isimlerini yazmalarına izin verir kalemleri toplattırırım. yedek kalemi olanlara kopya muamelesi yapıp soruşturma açarım.
- bir şekilde sınav kağıdını doldurma başarısı gösteren kişilerin kağıtlarından uçak yapar atarım. en uzağa gideni sözlü yapar diğerlerini ff ile bırakırım.
- sözlüde son çıkan doçentlik sorularını sorar sözlü yaparım. son soruyu sormam. onun yerine öğrencinin sülalesine küfreder gelecek tepkiye göre notunu veririm.
- üniversite yönetimiyle kanka olur hakkımda açılabilecek soruşturmaları öğrenci üstüne yıkarım, yetmezse veli toplantısı düzenler boş kağıtları gelen ailelere gösterir öğrencilerin okuldan alınmasını sağlarım.
- öğrencilerin hakkımda yaptıkları dedikoduları öğrenirim. bu yüzden casus öğrenci yetiştiririm.
- casuslardan öğrendiğim öğrencilerden en yavşak beş tanesinin okul numaralarıyla birlikte rektörün arabasına kazırım. kalanları bir kağıda yazar sileceğe bırakırım. bırakırım dediysem bırakırım.
- asistanlarımı mahalledeki kıraathaneden seçerim. öğrencilere yanlış bilgiler vermesini sağlarım. bahane olarak asistanı şikayet eden öğrencileri diğer asistanlara tutturur, karnına yumruk atarım. rapor alan öğrenciyi bırakırım.
- sınavı olan öğretim üyesini sınavdan bir gün önce eve davet eder içiririm. onların yerine ben sınava girer öğrencileri bezdiririm.
- sınav harici zamanlarda ofisimde yatar kalkarım.
- bunu bildiği halde derslere gelen öğrencileri yok yazar devamsızlıktan bırakırım.
-odamda görüşmek için gelen öğrencileri bir sonraki dönem derslerden otomatik olarak bırakır otomasyon sistemini rahatlatırım.
- yazma arkadaşım not alma. bir kaç üniveristeyi ele geçirdim. bu üniversiteleri öss formuna yazma. seçme. bırakırım ağlarsın!
-30000 kişiyi topladık, bir kişi çıkaramadık, yorulunca hepsini bıraktık.
-sonra ne oldu?
-düştü.
(bkz: mustafa ateş)
(bkz: osman murathanoğlu)
akabinde kualağın günde düzenli olarak 30 bin kere çınlamasına sebebiyet verecek söz.