bugün

batan güneşin nereye battığını özetlemiştir. bahse konu delik çıktığımız yer ordan bahsediyoruz.

patlamış kızlar hazır peki mısırlar?

olaya bak;

--spoiler--

Brezilya’nın Cuiaba şehrindeki bir hapishanede, gardiyanları grup sekse ikna eden üç kadın 30 mahkumun hapishaneden kaçmasını sağladı. içlerinden biri bir mahkumun sevgilisi olan kadınlar hapishaneye seksi kıyafetlerle giderek gardiyanları birlikte bir gece geçirmeye ikna etti. Daha sonra gardiyanların içkisine uyuşturucu atan kadınlar, adamlar kendilerinden geçtikten sonra koğuşların anahtarlarını çaldı.

30 MAHKUM KAÇTI

Kapıları açan kadınlar yaklaşık 30 mahkumun kaçmasına sebep oldu. Sekiz mahkum firardan kısa süre sonra yakalandı. Mahkumların ana kapıdan çıktıkları açıklandı.

GARDiYANLAR GÖZALTINDA

Polis şefi Angelina de Andrades Ferreira, olaya karışan üç gardiyanın, “hapishaneden kaçışı kolaylaştırmak” suçundan gözaltına alındığını açıkladı.

http://www.ensonhaber.com...u-kacirdi-2015-02-09.html
--spoiler--
kara deliklerin güneşi yutacağından korkan astronomi profesörü korkusudur.
sözlüğümüzde bir ipek var saolsun, ergenlerimiz; bir elinde sabun diğer elinde onun başlıkları, bu mübarek günde 31 çekiyorlar.

allah hidayet versin.
+beynime sordum delik mi, ben mi diye?
-ben bende değilim dedi,
+nerdesin dedim?
-burdayım baba dedi ve ekledi,
-senin 2. başın varya beni orası yönetiyor artık.
" bir hilal uğruna ya rab ne güneşler batıyor" derken bile boğazı düğümlenmesi gereken bir nesil olması gerekirken, bu şekilde alay eden bir nesil. şu kafatasınızın içindeki et parçasını kullanmayı deneyin biraz.
Çanakkale'de,sarıkamış'ta şehit düşen dedene okusan sana cevabını verecektir.
O küçük deliği gözünde Çok büyüten yazar beyanı.
Hayat iki şey üzerine dönüyor bir mide diğeri vajina. Tarihi inceleyin, tüm savaşlar ve cinayetler bu ikisi için yapılmış ve islenmistir.
şunu misallendirmekten de utanmamış ibneler helal olsun.