bugün

Bir beşiktaş taraftarının görüşleridir.

Şimdi beyler, ön elemede en zorli rakip kimdi? Feyenoord. Noldu? 2 maçta 5 gol atıp 1 i penaltı diğeri de bireysel bir hatadan gol yedik. Adamlar eksikti falan diyebilirsiniz ama bu hollanda ekolü ulan. Hepsi hollanda altyapılıydı. Noldu? Feyenoordun besiktaşa döşediği boru tarzındaki başlıkları şimdide görmekteyim. Yapmayın arkadaşlar. Futbol şans oyunudur. Eleyebilirmiyiz? Çok zor. imkansız mı? Hayır.

Arsenal in çıkması iyi mi oldu kötü mü? Bence iyi. Neden diyeceksiniz. Abi eleneceksek adam akıllı bir takıma elenelim. Eleyeceksek de adam akıllı bir takımı eleyelim. Ya hep ya hiç. Elenirsek ne olacak? Uefa ya gideceğiz. Uefa da daha çok disimize göre takım var. Uefa bizim için şimdilik daha hayırlı diye düşünüyorum. Orada şansımız daha yüksek. Kim ne derse desin iyi bir kura çektik arkadaşlar.
Arsenal'i eleyip şampiyonlar ligine katılacağımıza inanıyorum. ciddi olarak inanıyorum.
bir çarşılı olarak katıldığım şeydir. sonuçta biz iyi gün takımı değiliz.
hayalci olmamak lazım. elemek başarı olur, elenmek ise gayet doğal. arsenalin yaptığı transferleri ve son bilmem kaç senedir sürekli şampiyonlar liginde oynaması tesadüf değil sonuç olarak. "neden olmasın eleriz ya" ümidini eksik etmemekle birlikte şans yanımız da olsun.
görsel