bugün

geldiği gibi bir anda gidebilir.
biranın içinde sigara külü çıkması olabilir mesela.
bir anda geldiği gibi, hemen gitmeyen bir mutsuzluktur.
umut sarıkaya tipi mutsuzluk değildir bu mutsuzluk. çok tuhaf bir mutsuzluktur. kişi bir anda yaptığı her şeyden soğuyuverir. neden yaşadığını, amacının ne olduğunu sorgular. öyle geldiği gibi de gitmez kimi zaman.

--spoiler--

bu bedeni görüyo musunuz? yok ki.. ben bile yokum. ben kimim bilmiyorum. kendime bazen çok değişik şfarhla bahıyorum amma, ne olacak bilmiyorum. hayaller insan mı, yoksa bizler hayal miyiz? gene saçmaladım ben neyse.

--spoiler--

filozof reyiz buna en büyük örnektir *
oynadığım wow'dan, dinlediğim müzikten, gezindiğim sözlükten, izlediğim house'dan soğuduğum duygudur. gerçekten bir anda gelir, sebebini düşünsen de aklına getiremezsin, çünkü gerçekten de bir sebebi yoktur, öylesine gelmiştir ve o anını piç etmekten başka hiçbir derdi de olmayan bir duygudur.

öyle rezil, boktan bir şey işte.
sabahın köründe kardeşimin arayıp abi aziz başkan tutuklandı diye haber vermesi.
tuttuğun takımın gol yemesi buna en güzel örnektir.
ikizler burcu insanının sıklıkla maruz kaldığı durumdur. Gelir gitmez, gider gelmez, tekrar gelir bu sefer gitmez vs vs.
Sanki o anda istemediğimiz bir şey oluyormuş bir yerlerde hissi verir. bundandır daha da karamsarlaştırır.
sen ezan okunacak sanarken saate bakıp iftara daha 1 saat olduğunu anlamandır.
geldiği gibi bir anda gitmez.geldiği gibi bir anda gitmez.
uykudan ve yemek yemeden kesecek bir durumdur.mfönün benim hala umudum var şarkısını dinleyerek geçilebilecek süreçtir.güzel günler bizi bekler falan filan.umut kısmına takılmayın ama çok başınız ağrır *
mutlu olduğunu sanıverirsin ama mutsuzluk peşini asla bırakmaz, gelir ama gitmez, kalıcı olandır.
geldiği gibi gitmez, bazen günlerce kalır. o sırada her şeyi sorgulamaya başlarsınız, neden yaşadığınızı, insanların bu evrende fazla bir yer kaplamadığını düşünürsünüz, bunlar derin konular olduğu için kafa yormamaya çalışırsınız ama yine de aklınızı kurcalar. en iyisi rahatlamaya çalışmaktır ve geçmesini beklemektir. (bkz: deep thoughts)
Sekeri elinden alinan cocuk var ya, yemek yemeden yiyemezsin denilen. O durumdayim. Hani boyle firtinalar kopsa hortumlar amansiz sureklese beni. O durumdayim. Ask degil beni uzen, deger verilenin ellerin arasindan kaybolmasi hissi. Yasamayin bunu tavsiye etmiyorum. O gulusu gormek icin neler feda edeceginizin farkinda olmamasi yikiyor iceriyi. Briketlerimi elime dokuyor. Yapragin agactan ayrilmasi gibi el salliyor beynim bana.

Ben senin beynini seviyorum katiksiz.

Gitme...
güncel Önemli Başlıklar