bugün

bu iş ayılıkla dayılıkla olmaz dedirtir.

görsel
ağır fanatik olup hiç bir şeyi göremeyen duyamayanlarına kendi beyinleri olduğunun hatırlatılması gereken mevzudur. fikirler beyinden çıkar ama beyni çalıştırmaz isen işte hep bir kişiden duyduklarını konuşursun kimsede sallamaz seni..
görsel
yusuf yerkel.
Epey çokmuş. Şu saksiyi az biraz calistirin nolur. Burada o kadar uğraşıp liste yapacağıiza bazi seyler neden söylenmiş niye soylenmis soylenirken gercekten amac neymiş diye oturup iki dakika bir düşünun ondan sonra yine hatirlatacaksaniz hobi olarak hatirlatirsiniz.

Mesela Erdogan gibi zeki bir adamin feto ye "gel de bitsin bu hasret" demesinin sebebini hakikaten hasrete bagliyorsan nolur siyasete kafa yorma sen. Kafan basmiyor demektir.
çoktur ama boşa gayret sarf etmektir.

hatırlatmanın işe yaraması için hatırlatma yapılacak kişide hafıza olması icap eder.

bilindiği üzere yandaşların ancak akvaryum balığı kadar hafızası vardır.
boş uğraştır.
kendileri gibi düşünmeyen herkes onlara göre vatan hainidir.
boşver. çay demle de içelim.
görsel
Söz uçar, yazı ve resim kalır.
Bir akpliye neyi hatırlatırsan hatırlat, düşünmeyeceği için pek bir anlamı yok.
Oslo görüşmeleri
Çözüm süreci
Şehide kelle terörist elebaşına sayın
Çiftçiye ananıda al git
Terörist fetöya bitsin bu hasret
Dahası da var ama durmak yok yola devam!
Bir beyni olduğu ve ara sıra da olsa kullanması gerektiği.

görsel
(bkz: okyanus ötesinden destek verenleri de kutluyorum).
(bkz: bir gün yargılanacaksınız)
görsel
Hatırlatmak yerine kafasına sert bir cisimle vurun kacin en temizi.
işine gelmeyince hatırlamak istemeyen akplilere ne desk inan ki boş olacaktır. sıcak para iktidarı ne zaman biter o gün ne akp kalır ortada ne erdoğan sevgisi. bu milletin aklının başına gelmesi hep ekonomik krizlerle olmuştur.
2 saniye sonra unutacaklarından hatırlatılması gereksiz şeylerdir.
Oncelikle unutulmaması gerekenlere otekilestirmeden baslayalim. Cunku Turkiye tarihinde en cok bu donemde otekilestirildik.
-örtüsüz kadın perdesiz eve benzer
-biliyorsunuz alevi
-biliyorsunuz ermeni
-çapulcu
-bunlar gazeteci değil ‘militan’
vs. ozetle kendilerinden olmayani bir sekilde otekilestiriyorlar. Yarın obur gun sende bu kefenin icinde olabilirsin.

Seninle aynı gorüse sahip olmamam beni terorist o ya da bu yapmaz 'yapamaz' senin demenle ben o dedigin olmuyorum.

Din mevzusuna gelirsek. Siyaset ve din aynı sey degildir. Bu da siyasetcilerin dedigini dini bir norm yapmaz. Kaldı ki din denilen olgu Allah ile kul arasındadır. Bir insanın müslüman olması onu iyi ya da kötü bir insan yapmaz. Müslüman olamayanlar kötü insadır diyemezsin.
'her evden evet' kampanyası yapacağınıza; 'her eve et' kampanyası yapın
Lideri davasından üstün her parti dibe vurmuşluğu tadacaktır.
(bkz: anap-özal)
hiç gerek yok böyle şeylere, nasılsa çok geçmeden yine unuturlar.
Terörist kadar onurlu olup olmadığı. Şahsen bana dokunmuştu o laf ailemden hiç şehit olmadığı halde. Bu vatan evlatları vatan için ölümü göze alırken onursuzlaştırılması gücüme gitmişti. Ama kaç Akepeli bunu dert edecek ki. Üç kuruşluk mamanıza bakarsınız siz.