bugün

ttnet reklamında görünmesi sevindirmiş ve güldürmüştür.

(bkz: hastasıyız)
şüpesiz türkiyenin en iyi komedyenlerinden.
babam ve oğlum da herkesin hüngür hüngür ağladığı sahnede herkesin birden kahkahalar atmasını sağlayan insan.
http://www.youtube.com/watch?v=WBscD0cQeE0
şüphesiz türkiye'nin en iyi kadın oyuncularından. çıktığı programlarda gördüğümüz kadarıyla çok utangaç bir insan ve bu utangaçlığı cümle kurmasına bile engel olacak düzeyde. ama bir rolü canladırmak için kamera karşısına geçtiğindeyse mükemmeller yaratan bir insan. umarım çok daha iyi işler yapar, mutlu olur ve dolayısıyla bizi de mutlu eder.
yeni sezonda kendisini hiçbir projede görmek istemediğim oyuncu. yalan dünya'ya girerse bir daha izlemem. her rolünü abartarak bokunu çıkartarak oynuyor. sıkıcı tip.
kısa saçın yakıştığı kadın oyuncu.
türk telekom reklamlarında ne yapıyor bilemiyorum, aynısını şener şen için de söz konusu edebilirim, para ne tatlı şeymişsin sen be.
keşke sürekli dizi yada filmde oynasa. abla gözünü seveyim sen reklam filminde oynama soğutuyorsun bizleri kendinden. bu arada biz kimiz lan?
kendisi kanal değiştirme sebebidir. itici geliyor rolünü fazla abartıyor görür görmez değiştiriyorum kanalı. avrupa yakası'nı bırakma sebebimdir.

edit: allah aşkına gülmesin.
türkiyenin doğal oyuncularının önde gelenlerinden.
ekranda ki duruşundan daha mütevazi kendisi.
bugün doğum günü olan ünlü oyuncu.
bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar az komedi oyuncularının en önde gideni. müthiş mimiklerin sahibi.
vavien de bizleri hüzünlere garkeden başarılı oyuncu.

tee bir demet tiyatroda,bana birşeyhler oluyorda belli etmisti kendini.
en güzel "paçoz" diyen mükemmel kadın oyuncu. "paç - çoz" ç yi vurguluyor.
kaynanalarda rukiye,
yabancı damatta nazire,
avrupa yakasında önce şahika sonra dilber,
şimdilerde ise aramızda kalsın hüsne karakterlerine can veren oyuncu kadın kişisidir.

can verdiği karakterler oldukça eğlendirir ve kendisi son derece yeteneklidir. canlandırdığı karakterlerin aksine kendi özelinde oldukça mahçup ve utangaç bi karaktere sahiptir.

televizyona yakışmaktadır, uzun bi süre ekranlarda olsundur.
aramızda kalsın'da son derece abartılı oynuyor ve izleyeni yoruyor.
bu zamana kadar en sağlam oyunculuğunu yabancı damat ve avrupa yakasında sarfetmiş oyuncudur.
şahika koçarslan lı karizmasını aramızda kalsın ki roluyle mahvediyor.
bayıldığım kadın oyuncu.. türkiyede üstüne tanımıyorum..
dilber hala rolüyle hala "tirledim haaa" repliğini söyleten sanatçıdır.
19 nisan 1972 ankara doğumlu başarılı oyuncudur.
Türkiye nin en komik kadın oyuncusudur. üstüne tanımıyorum ben. Keşke daha çok filmlerde, dizilerde görebilsek onu. Harbiden niye göremiyoruz bu aralar? Nerdesin sen kardeşim ya? Neyse umarım yakın zamanda büyük projelerde görürüz kendisini. özletti, yapmasın böyle..
aşırı utangaçtır aynı zamanda.

oyunculuk için çok emek vermiş, çok çekmiş kişidir, çok parasız kalmıştır.

çok para kazanmasını istediğim nadir oyunculardandır.

bazıları gibi sanat merkezi adı altında eğitim veriyormuş gibi milletin umutlarını sömürüp para kazanmıyor.

siz anladınız kim olduğunu.
inşallah onu daha çok görürüz ekranlarda, sahnede, sinemada... oynadığı her rolü bir başka karaktere bürüyen ve diğeri ile çağrışım yaptırmayan müthiş yetenek. ülkemizin sanat dünyasının gelişimini, dünya pazarında değerli starlarımızın oluşumunu istemeyen birtakım sinsi eller, böyle yeteneklerin üzerinde çokça gezinmiştir ülkemizde. hala da gezinmekte, planlı ve taktikli olduklarına da eminim. abuk subuk yapımların oyuncumsuların bu kadar gözümüze sokulmaya çalışılması tesadüf falan değil. umarım daha fazla zaman yitirmeden binnur kaya'dan ve onun gibi değerli oyunculardan daha çok ve gereği üzere istifade eder ülkemiz.
son zamanlarda yeteneğinin çok altında kötü yapımlarda yer alıyor.
Ya bu kadın ne kadar tatlı. Yolda tanımadığı insanlar ismini bilince çok şaşırıyormuş, onlara çok teşekkür ediyormuş ya senin gibi işini hakkıyla yapan tam bir sanatçının adını tabi ki bilmeliler, bu kadın tam bir Şirine, umarım her şey dilediği gibi olur, böyle insanlara ihtiyacımız var gerçekten. Kadın konuşurken falan huzur aşılıyor resmen, insanlığa olan inancım artıyor sayesinde.