bugün

çünkü karısıdır, asker arkadaşı değildir.

askerde komutan eşleri arasındaki eşinin rütbesine göre taşak koyma ve askerleri ezme çılgınlığını yaşamayan bunu anlamaz. iyiki bilmemektedir ve doğru olanıdır.

hangi kadın kocasının işinin detayıyla ilgilenir?
çünkü asker değil asker eşiydi. ölen eşi mühendis olsaydı akışkanlar mekaniğini bilmiyor diye mi suçlanacaktı? hoş, biliyorum diyen de sınavda 5 puan alıyor ya neyse. konuyu saptırmayayım.
madem öyle kızının selamı da güzel müzel değildir. o da öğrensindir sana göre.
Senin ben ananı avradını silkeyim emi o. Çocuğu.
O insanların acısı var acısı, senin mevzu ettiğin şeye bak. Ayıptır.
Acisini yasayan bir kadin uzerinden prim yapmaya calismak da nasil bir orospu evlatligi biri bana aciklasin lan sunu!

Sikeyim populer olma cabanizi!
Çünkü Arslan Kulaksız, eşi ile birlikte çapraz ateşe tutuldu ve eşinin bir koluda (o kadar nasıl selam verdiğine bakmışsın birde kadının koluna baksaydın) yaralandı.
Eşini kaybetmiş bir kadın, çocuklarıyla kaldı bugün televizyonda izledim biz teyze çocuklarıydık eşimle çok severek evlendik dedi sonrada adi teröristler çapraz ateş sırasında banada ateş ettiler ama o son anda bana siper oldu yiğidim kaç kere şehit oldu hepte bu mertebeyi, peygamberlik mertebesine yaraşır şehitliği isterdi dedi kadın o kadar asildi ki kocasının arkasından ağlamak yerine onu bir kez daha yüceltti. Allah yar ve yardımcıları olsun.
(bkz: trollük ile orospu çocukluğu arasındaki çizgi)
hayatta bir kaç kişiye bu kadar içten "orrrospu çocuğu" dedim. bir tanesini de sen aldın. hadi yine iyisin.
orospu cocugu yazar beyanı.
emin ol silah kullanmayi biliyordur sehidimin esi. senin gibi piclere de sikmasini iyi bilir amk evladi.
Kim nerene soktu da bunu dert edindin denen başlık.
Sen insanlık nedir bilememişsin şimdi kardeş o kadın o acıyla bilememiş çok mu.
selam vermeyi bilen bir kadindir. acisini paylasmaya calistigimiz ama yapamadigimiz bir kadin. ama seni buradan siktir etmezlerse ben boyle dunyanin amk. lan gerizekali hayat ne lan sana gore? nasil bir hayat yasiyorsun. sen buradan degil hayattan siktiredilsen yine az. senin yasayacagin her an aldigin oksijeni sikeyim.
şu Sözlükteki bu ve benzeri başlıklar adamı sinirden kanser eder
durumudur.
Diyelim baban araba tamircisi, anan radyatorun conta kapağını değiştirmeyi biliyor mu?
Orospu çocuğu duruşu diye bir şey varsa onu da şimdi öğrenmiş olduk başlığı açan sayesinde.
kanimi donduran yazar beyani.
anonim olsaniz bile nasil konusabiliyorsunuz boyle aklim almiyor.
cinsiniz bozuk herhalde.
(biz de trollüz) böyle de pezevenklik olmaz ki durumu.
kederinden, üzüntüsündendir. sen lal olur konuşamazdın belki böyle bir acı karşısında. yazık size, çok yazık.
hangi selam geri getirir ki kocasını , çocuklarınin babasını .
Vatan Sağ olmuyor , ölen hiç bir insanda geri gelmiyor .
ateş düştüğü yeri yakıyor ve bazıları da hadleri olmadan konuşuyor.

böyle saçma şeylere takılmayin lütfen , isterse hiç selam vermez.
acı sahibi olan o kimse anlayamaz.
duvar ustasının karısının duvar örmeyi bilmemesi kadar normal bir durumdur. Kaldı ki şu fotoğraf da ancak bir gerizekalının dikkatini çekecek durumdur.
siyasi fikirleri vicdanının önüne geçip, insanlıktan uzaklaştırdığı bir yazarın sözüdür. insanlıktan nasibini alamamış, bir şehit eşinin acısından dalga geçip, kendince saçma sapan eleştirerek tespit koyup kendini zeki sanacak kişiye(!) ait bir söz. bu tarz insanlar genellikle esas olaya odaklanmayıp, gereksiz, önem arzetmeyen ayrıntıları farkederek kendilerini über zeki zannederler; çünkü hiç kimsenin göremediğini görüp, bilemediğini bilip, anlamadığını anlamışlardır. onlar artık hayatlarının gayesine ulaşmış, kendilerince farkettikleri eksiklikleri bizlere de göstererek kendi götlerini arşa değdirmişlerdir.

saygılar...
zorunda mıdır?
asker değil, asker karısıdır.
doktorların karıları neşter tutmayı mı biliyor mu? öğrenmeli mi?

ki, kocasını gözünün önünde vurmuşlar, kendisi yaralanmış, düzgün selam duramadı hadi katledelim onu da!!
torna ustası selami dayının eşi nurten ablanın da tornacılık bilmemesi gibi gayet normaldir.