bugün

Bir milyonuncu bimcellli reklamındaki kasiyer kızdır.

eğer o da uygun görürse hayatımın geri kalanını onunla geçirmek istediğim kızdır.
bence baya güzel olan kızdır. bu kızları nereden buluyorlar lan? (bkz: cevabı bulunamayan sorular)
adı sanı bilinmeyen kızdır. bilen varsa mesaj kutumu aydınlatsın.
kız güzelde oyunculuk sınıfta kalır.
sol frame de görüp bakma ihtiyacı hissetdigim kızdır.
yok arkadaş hiç yakışmamış reklama.
şurada görülebilecek olan kızdır.

http://www.dailymotion.co...ll-yeni-reklam-filmi_news
Onu bırakta adam bimcelle geçmek istiyorum derken telefonunu neden kasiyere uzatıyor pek anlamadım.
Başıma bir şey gelmeyecekse; öyle ahım şahım bir tip de değildir. Evet güzel.
Başlığı ve altındaki yorumları görünce kimmiş bu diye bakmak için an itibariyle yeni sekme açtığım kızdır. işbu entry editlenecektir. Coming Soon.

Edit: hayal Kırıklığına uğradım. sorumlusu ise yukarıdaki beklentimi yükselten entrylerdir.
migros'tan bi günlüğüne kiralanmış gibi duruyor.
Suratsız sevimsiz odun gibi oynayan kızdır. Bu kadar berbat oyunculuk olamazdı, mimikler falan hiç olmamış. Reklamdaki adam da ayrı mal.
şaşkınlık geçiren kızdır. 1 milyonuncu bimcell üyesini karşısında görmüştür ve şoke olmuştur.
adı le-yla olan kızdır.
O el hareketlerini gördükce sebepsizce ufak çaplı sinir krizi geçirmeme neden olan kızdır.
1 milyonuncu bimcell üyesini yavşak tipli adam karşısında gözüne far ışığı tutulmuş tavşan gibi apışıp kalmış kızdır.

kız güzel allah için ama karşısında ki adam harbi gıcık.
zaten bimin bütün kasiyerleri böyle güzeldir.
müslüman bir ülkede neden açık olduğu anlaşılmayan kızdır.
rtük'e şikayet ettim. cevap bekliyorum.
çoluğumuz çocuğumuz izliyor sonuçta!

(bkz: her boku rtük e şikayet eden yobaz güruh)
oldukça güzel, alımlı, çalımlı bir kızdır. Velhasıl her bim şübesinde bir benzerini görmek pekte imkansız değildir.
Kız güzel ama reklam olmamış. Kasiyer bile şaşırdı bimcell'e geçmek isiyorum deyince.
bir an; "hassiktir ilk defa biri bimcell'e geçti !!" diyeceği sanılan güzel kızımıdır.

güldürmüştür.