bugün

kıs:bilkent elektrik elektronik mühendisliği
(bkz: şampiyonların tercihi)
giren ogrencilerin yarisini Türkiye'de is bulamayip yurtdısında mastera gitmek zorunda bırakacak kadar saglam bilim adami yapmaya calisan, benim gibi olan diger yarisinin da hayatlarini mahveden buna ragmen hala populerligini yitirmeyen bolum
Ömür törpüsünün en önde gidenidir.Digital Circuit Design dersinde yaşamla, çiçekle, böcekle aranızdaki bağlar bir bir kopuverir ki bu daha olayın başıdır.
eger elektrik elektronik muhendisliginde akademik kariyer yapmayı dusunuyorsanız turkiyedeki tek adresiniz. sayısı 30 civarında olan cılgın, asmıs, koparmıs ögretim uyelerinden alacagınız referanslar sizi rahatlıkla amerikada ya da kanadada iyi bir universiteye postalayabilir.
(bkz: yatarak bitirilen bolumler)

en azindan bizim ofis boy oyle diyordu.
2003 öss şampiyonu emre kacar'ın tercih ettiği bölüm.
bu sene * 1. sınıfa başlayan * yaklaşık 150 öğrenciden yalnızca 15 inin kız olduğu, daha ilk yıldan insanı kasan, bilgili ve artist hocalarına hayran bırakan türkiyenin en yüksek taban puanlı * bölümü.
mezunlarından biri lojman sistemi gereği mecburi ev arkadaşımdır eve pek uğramasa da. ama bölüm hakkında beni hayalkırıklığına uğratmıştır. insan bu bölümden mezun olmuş hemi de yine aynı bölümde master yapan birinin kafası bir gıdım da olsa bassın istiyor yahu.
sevdiğim bir sürü şeyden vazgeçerek, duygularımın bir kısmını kaybederek, inanılmaz sinirli bir insan haline gelerek 3. sınıfın ilk dönemini bitirmeyi başardığım bölüm. düşen balonu hafifletme çabası ile yükleri aşağı atmaktan bir farkı yoktur bunları kaybetmenin. zira, bazı şeyleri kaybetmeden sabrınız dayanmayacaktır muhtemelen. aksi takdirde insan, tıpkı o çin malı balon gibi düşüverir bir gün.