değerli kardeşilerim. hepinizin bildiği gibi sözlüğün en çalışkan yazarlarından biri olan bilisiz nickli yazarımız bugün aldığı bir haberle yıkıldı. nedenini bizde bilmiyoruz, ama biliyoruz ki bugün onda birşeyler var. bugün neşesiz, içinden hiçbirşey gelmiyor. şimdi kardeşlerim bu durumda herkesin ona destek olmasını bekliyoruz. nick altına, yanında olduğumuzu yazarsak belki onu dünyanın en mutlu insanı yapamayız ama, yüzünde hoş bir tebessüm e vesile olabilirsek ne mutlu bize.

şimdi telefonla konuştum, evde yalnız başına içki içiyormuş, sözlükte takılıyorum aynı zamanda. kafamı dağıtıyorum dedi. bu başlığı görmesini engelledim. haydi arkadaşlarım, iş başına. onu seviyoruz ve hep mutlu olmasını diliyoruz. hep onunlayız, beraberiz!
kim beklemiyor ki kampanyasıyla karşılık verilebilinecek kampanyadır.
destek için nereye müracat edliyor diye merak ettiren kampanya.

biz liseliler haldan anlarız. hali vakti yerindeyken değil dardayken sahip çıkarız.
ilgi bekleyeceğine asılsın. rahatlar.
(bkz: mala vurmanın psikolojik faydaları)
Çalışkan yazardır bilisiz
Kalmayın ona sakın ilgisiz
Söylememe gerek mi var
Siz daha iyi bilisiz.

(bkz: Serdar ortaç besteleri)
sikimde mi? acaba denip geçilecek olay.banane amk bana da aynı şeyi yapacak mısınız?
bilmem ki neden yaşlıdır gözlerin,
içim yanıyor, dardayım bu halların ne bela?

layığını bulursun güven içindeki aşka,
için için kan ağlarım bu halların ne bela?

serpilmişsin dertlerin deryasına,
inan ki o güneş zifrin içindedir bakana
zaman geçmedi korkma, bu hallerin ne bela?

ilgiyi süfer bir akoristik şiyirle gösterdiğim kampanya.

yazarı kazanma kampanyasıdır.
arsız bela dinlerse hiçbişeyi kalmayacaktır.
tkp li mualla nın erkeklerden ilgi bekleyen kampanyasıdır.

ilgi gösterin fakire... *
bir adet çift sarılı taşağımla katılacağım kampanya. * çünkü o bunu hakediyor. *
kendisine akp li belediyeler tarafından ilgi gösterilmelidir acilen. günde 5 defa nik altıma sıçıyor efendim durduramıyoruz kendisini.
sokağın başına bir kap suyu koyarak ilgimi gösteriyorum.