bildirge

öncelikle tüm ulu sözlüğün ulu yazarlarını selamlarmızı iletiyor sbbg olarak bilisiz adlı yazarın feyk hesabı olanconverse de vermem i ifşa ediyoruz.

daha öncesinde bilindiği gibi bir kaç yazarın hesaplarını sizler ile paylaşmıştık bunlar:

converse de vermem
akagamina
safterob
gibimsonik

ve yakın zamanda tanrininkadini adlı yazarı.

öncelikle kimdir bu sbbg?

sbbg bir halk kahramını değildir. tek misyonu uludağ sözlük ve ekşi sözlük gibi sözlük platformlarında olan troll ve feyk hesapları deşifre ederek sizlere sunmaktır.

öncelikle gün içinde bilisiz adlı yazar (#25042351) ve (#24290269) bu entryleri yayımlamış sözlük içerisinde anarşiye sebep olmuştur.
keza converse de vermem adlı hesabı ile zıtlık yaratarak sözlük içerisinde 2 zıt denge olmayı başarmıştır.

şimdi bu feyk hesap üzerinden sbbg olan bildigemizi yayınlıyor ulur sözlüğün ulu yazarlarına ufak bir armağanda bulunuyoruz.

converse de vermem şifresi: 02122377758aa

güle güle kullanmanız dileği ile...
hashtag olayıyla ilgili ülkücü olduğunu iddia ettiği arkadaşın, ülkücü olduğunu ispat edememiştir. Bununla birlikte solcu geçinen kürt faşisti düşüncesine sahip olduğu ortaya çıkmıştır. Ben sözümün arkasındayım o hashtagtaki adamın ülkücü olduğunu kanıtlasın istediğini yapmaya hazırım. Bakın tekrar söylüyorum '' kendisi hashtag açıp orospuluklarını belli ediyorlar '' diye twit atan arkadaşın ülkücü olduğunu iddia etmiş. ispat etmesini bekliyorum, ispat ederse istediği şeyi yapacağım.