bugün

değişik bir duygudur.

+özel numara arıyor lan, kesin peşimde FBI.(efbiay diye okunur fenerbahçeyle zerre ilgisi yoktur.)
elinizin meşkul tuşuna gitmesiyle sonlanan hadise.
onun olduğunu bilerek telefonu açıp sadece susmaktır. *
inanır mısınız bilmem ama hala buna maruz kalan yapan insanlar var. hatta geçen gece başıma gelen olaydır. uyuyordum görmedim ve sabah uyandığımda bir baktım bilinmeyen numaradan cevapsız çağrım var. ben de uyku sersemliğiyle bilinmeyen numarayı geri aramaya çalıştım tam on dakika boyunca. işte bazen sadece çaresiz kalırsın.. where is the beyin??
Bugun farklı farklı numaralardan bütün gün arandım, gerı dondugumde ya mesguldu ya da kapalı
deliriyorum meraktan.
engellemesi kolaydır... operatörlerin hepsinde gizli numaradan aranmayı engelleme seçeneği var... inanılmaz bir spam filtresi diyebilirim. Özellikle pazarlama amaçlı da çok arıyorlar... En temizidir... Ben günde ortalama 10 - 15 civarı arama alınca böyle yaptım ve çok rahatım... tavsiye ederim...
Güzeldir.Karşıdaki kişi konuşmuyorsa eğlencelidir.Konuşuyorsa dahada eğlenceli.Dün gece iki civarıydı pizza siparişim gelmemişti.Sinirliydim biraz.Bilinmeyen numara tarafından arandım.Telefonu açar açmaz çığlık sesleri geldi.Tırstım hafiften.Sonra ben çığlık atmaya başladım.Ava giderken avlansın istiyordum pislik.Sonra karşı taraftan ay sus sus diye bir kadın sesi geldi.Kadının yanındaki adam gülmeye başladı.Sarhoştular zaten.Sonra ben güldüm.Manyakmısınız siz dedim.Evet ama sen benden manyaksın dedi kadın.Adlarını öğrendim,bir saat konuştuk.Adam bursalı,kadın ise antepliydi.
Klasik arkadaş şakasıdır. Ardından uzun süre troll döner.
beni heyecanlandıran olaydır. sanırım yalnızlığımın derecesi hakkında bir gösterge.
Kulağı duymayan Bir teyze arayıp dualar ediyor.
Yazık üzüldüm kadına. Kim bilir kimi aradığını düşünüyor.

Acmasam da üzülür herhalde. Üçüncü arayışı
Size troll yapan bir tanıdığınız da olabilir veya bi telefon sapığı da olabilir, açın ve görün.
Borcu olanı strese sokabilen hadisedir.
Arkadaşlar ne olur siz siz olun açar açmaz küfür etmeyin. Bir kız benim numaramı yakın arkadaşına vermiş bir konuyla ilgili ve o dönemler birileriyle kavgalı olduğum için direkt küfrederek açtım adamcağıza mahcup oldum.

Bir de o kadar masum cevap veriyordu ben de üstüne gidiyordum falan neyse kötü olaylar işte.
yanıt vermemeyi gerektirir.

Antin kuntin işlere, ali cengiz oyunlarına bayılan idiotlara prim vermeyin.
Ünlü düşünür b. şansal'ın dediği gibi bırakın b.kunda boğulsun!
Pekakadan arıyolarmış eyer telefonu açarsan bomba patlatıyomuşlar insanlar ölüyormuş.
tedirgin edecek bir şeydir.