bugün

co op oyunlar oynanması gerekir bu hanım kızımızla.
gerekli bilgilendirme için bana özelden ulaşması gereken kızdır.
bilgisayarın güç kablosuyla ip atlamaya çalışan kızdır. kısa geldiği için her defasında takılıp düşmektedir.
ne kadar güzel olursa olsun, o oyunu oynarken verdiği tepkilerden, ettiği küfürlerden, ağzında elini kullanmadan içtiği sigaradan dolayı erkeğe dönüşen kızdır. kötü müdür? öyle bişey demiyorum tabii ki.
(bkz: ijustine)
http://www.youtube.com/watch?v=mvI3Ohf9mto
Bilgisayarda oyun oynayan kızla ölümüne kapışır.
Tatli sevecen kizdir. Tutup yapisip yiyişin.
henüz karşılaşamadığım ama karşılaşınca kaçırmayacağımı düşündüğüm insan türüdür.
annesinin sözlük yazarı olduğu izlenimi hakimdir.

bir anne kelamı olarak "bilgisayar oynamak".
Bunu kız erkek diye ayırmamak gerekir. Şahsen ben " oynuyor musun gerçekten ? "ve " sahiden de kız mısın? " sorularından çok sıkıldım. Yapmayın. Ayıp.
bir başlığı daha görmeden o başlık için "ulan altına kesin candır diye yazmışlardır." deniliyorsa o sözlük yarrağa yemiştir.

dedim mına koyim.
keşke oyun oynasaymış kızıdır.
bilgisayarı bızıklama, çarpılırsın be balım...
Düşünüldüğü kadar iyi hoş süper olan kız değildir. PES oynayacaksınız arkadaşlarınızla toplanmışsınız ben de oynayacağım der "hadi lan oradan" diye kız arkadaşınız veyahut da samimi arkadaşınız olduğu için oyuna katmamazlık edemezsiniz de. Bu yüzden Allah'ın emri onunla da oynamak zorunda kalırsınız. nereden baksan zaman kaybı olur çünkü ne kadar oynasa da oynamayı beceremez.

COunter tarzı oyunlar oynarsınız onda da karşıya frag vermekten başka bir işe yaramaz, Korku, gerilim veya single player fps tarzı oyunlar oynasanız arkanıza hevesle oturup oyunun yalnızlık havasını bozar, kulaklık keyfininin içe ederek ambiyansı bozar.

Ha oyun oynayan kızların bir milyonda biri de olsa düzgün oyun oynamasını bilen harbi delileri vardır, starcraft oynayabilenini bırak oynamasını yanındaki kız arkadaşıyla bizi dağıtanı yerle bir edeni görmüşümdür ki hala hayal gördüğümü düşünürüm aradan yıllar geçti.
Mayın tarlası yada solid spider oynayan kızdır.
bilgisayar da oyun oynasa daha makbul olacak kızdır.
bilgisayarın neresini oynadığı soru işareti uyandıran kızdır.
Eğer ifade edilmek istenen bilgisayarda oyun oynayan kız ise hevesleri olan bir bireydir. özel bir anlam yüklenilmesinin bir esprisi yoktur.
yeni gelmiş yazar. inş harun abi değildir.
(bkz: sevgiliyle dota atmak)
kiz oldugunu belli eden bir basliktir . bilgisayar oynamak nedir ? ya da yazan 45 yasinda bir baba , amca kafasinda biri . cunku onlar bilgisayarda ne yaparsan yap oynamak diye bahsederler *