bugün

intiharın hiç bir çeşidini tasvip etmiyor, önermiyoruz efendim. bende hemofobi var. bayılıcam lan.
bileklerden birisini iyi kesememekle sonuçlanan eylem.
bir bilekten ötekine göre daha fazla kan akar.
beşir fuat bunu yapmıştır.
eğer her iki bilek yatay biçimde neşter ile kesildiyse,
(dirsekten bileğe kadar)
biraz alkol içilmeli. (kanın akışkanlığı artsın)
ve ağrılı, sızılı. bela siken 6 saat kanın boşalması beklenmeli.

şimdiki ergenler tek bileğine dikey biçimde jilet vurunca öleceğini sanıyor mına koyim.
siktirin gidin ödevlerinizi yapın.
dünyanın en karizmatik intihar şeklidir. he amına koyim herkesin evinde silah var ya kafasına sıkmıyor ondan. bırakın gençler kendi imkanlarıyla intihar etsin.
bir de, yıl 2012, hala bileğini bandajlayıp intihar etmiş süsü veren ergenler var. *
çok havalı bir intihar etme biçimi. ben de yapıcam galiba.
bu kadar zahmete gerek yok diyorsanız götünüze maden suyu şişesi sokup ölmeyi beklemeniz daha kolay olur kanımca.
bileklerinize sarılmış beyaz bandajlar ve sırtınızda annenizin hırkası taburcu olmanızla sonuçlanacak eylem.
yıllardır anlatılıyor ama hala damarları enine kesiyorlar, boyuna keseceksin ki kurtuluşun olmasın.
popülist de olsa intihar teşebbüsü bir yardım çağrısıdır. hafife alanların da ziyadesiyle popülist bir tavır içinde oldukları da yadsınamaz bir gerçektir. yani, birisine piç kurusu derken, kendisinin de farklı olmadığını görebilmeli insan. yüzeysel düşünür, uyuşturucu bağımlısı, diyar-ı sağduyudan sınır dışı edilmiş; kirlenmiş bir mantığın sığ sularında su şapırdatan ekşimsi faşist olmak; ergen olmaktan açıkçası çok daha küçümsenilebilirlik potansiyeline sahip bir mertebe.
Salaklıktır bunlar bide canları acıdığından yüzeyden toplar damarları keserler.

En fantezili intihar şekli *
-Eczaneden bir şırınga alınır *
-Hazırlanır içine boş hava çekilir
-ve son olarak boynun sol kısmından şah damarına sokulup şırıngaya basılır.

O zaman doktorların feriştahı gelse kurtaramaz seni.

O zaman ne yapıyoruz ilgi çekmek için intihar eden ergen arkadaşlar bu yöntemi denemiyoruz niçün? Çünkü geri dönüşü yok. Kendinizi bir anda sorgu meleklerinin karşısında *** bulabilirsiniz e tabi bu durumda gidilecek yerde belli.

Bir sorununuz varsa eğer hayatınızda kendinize zarar vermeyin sorununuz ağzına mıçın efendim.
(bkz: göte girecek başlıklar)

--spoiler--
TCK MADDE 84. - (1) Başkasını intihara azmettiren, teşvik eden, başkasının intihar kararını kuvvetlendiren ya da başkasının intiharına herhangi bir şekilde yardım eden kişi, iki yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
(2) intiharın gerçekleşmesi durumunda, kişi dört yıldan on yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
(3) Başkalarını intihara alenen teşvik eden kişi, üç yıldan sekiz yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. Bu fiilin basın ve yayın yolu ile işlenmesi halinde, kişi dört yıldan on yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
(4) işlediği fiilin anlam ve sonuçlarını algılama yeteneği gelişmemiş olan veya ortadan kaldırılan kişileri intihara sevk edenlerle cebir veya tehdit kullanmak suretiyle kişileri intihara mecbur edenler, kasten öldürme suçundan sorumlu tutulurlar.
--spoiler--

yapmayın etmeyin, hayat herşeye rağmen güzel.
bilek enine kesilirse gerçekleşmesi muhtemel olmayan durumdur.

öğrendiğime göre bilekten geçen arter, kesildiği zaman insanı kan kaybından götürecek kadar aşırı ve basınçlı kan pompalamıyormuş.
zaten bir süre sonra kan pıhtılaşacaktır. boyuna uzun bir kesi yapılırsa gerçekleşebilir tabiki.

ama daha garanti olsun istiyorsa kişi uyluk arterini kesmesini öneririm.
kötü bir ölüm şeklidir.
ne olursa olsun kaçıştır hayattan, korkaklıktır.
öyle kolaydı gitmek,yiyorsa adam gibi yaşayacaksın.dünyanın her türlü derdiyle tasasıyla uğraşacaksın!
(bkz: Wristcutters A Love Story)
birinden duymuştum bir bileğini derinden kesersen eli hareket ettiren bilmem neresini kesmiş oluyormuşsun da diğer bileğini kesemiyormuşsun bu nedenle. yani parmaklar çalışmıyormuş, el tutmuyormuş işte. yani çoğu ilk bileğini kesiyor, ikincisini kesemediği için ölmesi belki de uzun sürüyor. acı çeke çeke ölüyor pezevenk. ya da acıya dayanamıyor ambulans çağırıyor:

-alo? ya ben bi eşşeklik ettim bileğimi kestim!
-ne bok yemeye kestin lan amına koduğumun gerizekalısı?
-valla abi intihar edek dedik, girdik işte bir işe.
-ırzını siktiğimin malı adresini söyle, söyle adresini kırdırtma çanağını.
ergenlik diyen kişi yüzeysel ergenin tekidir aslında. be amk salağı sen sanıyor musun ki bu şekilde intihar eden herkesin ailesi dostu tanıdığı var. tabi ki illa edeceğim diyorsanız çok daha karizmatik yöntemler mevcut en olmadı harakiri.
çok acı çektiğini göstermek için yapılan ve filmlerde en çok kullanılan intehar yoludur ama ölümle sonuçlanmaz olduğuda bir gerçekliktir.
isyeeaağğnna bağlamak ya da acılı stayla olmak.
Bir bileğini kestikten sonra ikinci bileğini kesmeye çalışmakdır.
küvette boğulan adamla akrabalığı olan kişinin gerçekleştireceği intihar etme şekli.
başarılı olunmazsa bilekteki sinirlerin tahribatından dolayı sakat bir ele sahip olunur. hem intihar edilecekse yaşayarak edilmeli.
beyinsizlik göstergesidir.
(bkz: dizilerdeki klasik şeyler)