bugün

21 gün burdurda yaptı.
Fetöcü köpeklerin videosunu paylaşma burda amk.
AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın Ahlat'taki yazlık saray alanından günlerdir helikopterle birşeyler taşıdığı belirtiliyor. iddianın sahibi HDP Milletvekili Hüda Kaya... Detayları Adem Yavuz Arslan Nöbetçi Editör'de anlattı.

https://www.youtube.com/w...NU&ab_channel=Tr724TV
Sıfırlama atışını yanlış anlayabilir.
hem bilale anlatır gibi rezil bir deyimi dilinden düşürme hem de bilal erdoğan neden askerlik yapmadı.
Aklıma prens charles ve prens harry nin ordu hizmetleri geldi.
gönül isterdi ki şerefsiz teröristlere suriyeye veya kuzey ırağa yapılan operasyonlarda en ön saflarda yer alıp "ya haaakk" diyerek g-3 mermisi sıksın. ama nasipte etrafında yüzlerce koruma varken ok atıp milyonlarca lira ile okçu ordusu kurmak varmış. yapacak bir şey yok. herkes mehmetçik olacak diye bir şey yok kimileri de legolas oluyor..
salakmı yapsın ?
gerizekalımı bu adam arkadaşlar?
şehzadenin askerlik yaptığı nerede görülmüş !
benim yeğenim şırnak gemitepede yapıyor. 50 günü kaldı yüreğimiz elimizde bekliyoruz.
senin oğlun, onun kocası, berikinin kardeşi varken bu ve bunun gibi adamlara düşermi vatani hizmet vazifesi.
Söylenecek söz yok.

Edit: askerlik yapmak istemeyenlere vatan haini diyen akebe halkının uğramadığı bir başlık daha.
askerlik öncesi yapılan mülakatta zeka testini geçememiş.

"anlamadım komutanım?"
hiçbir sağlık sorunu olmayan burak erdoğan'ın askerlik yapmaması gibidir. paralı askerlikle yırtmıştı o mahdum...
şanlı türk ordusunun adını kirletmemek için yapmamıştır.

(bkz: hak verdim)
tsk, gerileme olacak diye endişelenmesin, zaten düşük zekalılar ve kuklalar tarafından yönetiliyor.
TSK'nin nihayet cevap verdiği durumdur.

"tehlikeli ve her şeyin ucu ucuna dengede olduğu, akıllı ve soğukkanlı hareket edenlerin ayakta kaldığı bu zorlu uluslararası konjonktürde ordumuzun zeka seviyesinde bir düşüş, bir gerileme olmasına izin veremezdik.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."
Düşündürür insanı. Neden yapmadı diye.
başbakanın oğlu olunca isteyince ihale alabilen , isteyince askerlik yapmayan , isteyince gemicik alabilen şahıstır.
hiiiiiç de sikimde olmayandır anasını satayım!

biz 18 ay yaptık çok şükür. "memleket için ne yaptın" diye sorarlarsa bi gün, en azından "askerlik uleen" derim. hem bunun gibiler askere gidecek de ne olacak allah aşkına? özel koğuşlarda taşşak kebabı yapacak, etrafında subay astsubay pervane olacak devletimin şerefli rütbeleri ayaklar altında gezecek.

bilal askere gitmemiş, çoook da sikimde amınakoyim.

ben gittim oğlumu da göndericem, memleket bizimse biz koruyacağız amına koyim. elin devşirmesi koruyacak değil ya?
çok afedersiniz kendisinin testis kanseri olmasından mütevellit kendisi çürük raporu almıştır. lakin testis kanserinden rapor alan sayın bilal erdoğan rapordan kısa bir süre sonra evlenmiştir.
nede olsa askere fakirler gider ve şehit olurlar önermesini destekler.

(bkz: vatan sevgisi)
(bkz: şakirt sevgisi)
(bkz: toto sevgisi)
(bkz: bsg sevgisi)
(bkz: şakirtlerin vatan sevgisinden yoksun olması)
21 gün askerlik yapmak, askerlikten sayılmayabilir belki ama böyle bir hakkı olupta, dürüstçe, içinden gelerek, yok ben 15 ay yapmak istiyorum diyen, samimi insan evladı varsa helal olsun.
başbakan a atıp tutan az gelişmiş beyinleri ile vatan hainlerini vatamsever sanan çakma ulusalcı gerizekalı bünyeleri bugün taraf gazetesi internet sitesinde yayınlanmış heron görüntülerini izlemeye davet ediyorum, bakın bakalım skorskylerimiz teröristlerin üzerine geliyor nedense terörsitler umursamıyorlar, şaşırtıcı ama helikopterdekilerde teröristleri umursamıyor, neredeyse selamlaşıp dönüyor skorsky, ve bu görüntülere dahi soruşturma açmayan bir merkez yönetim, heronları düşürün diyen kişiyede soruşturma 3 yıldır açılmamış, sizce de bu işte birşeyler yok mu? birileri ihanet içinde gibi sanki, peki bu başbakan ın oglu mu geri zekalı!!!
oğlunun sayın öcalan tarafından kelle olmasına razı olmayan babanın etkisi muhtemeldir.
21 gün burdur da askerlik yapmıştır. ama ne kadar askerlikten sayılır tartışılır.
bilal erdoğanın problemidir. bizi germemelidir.
bilal erdoğan askerlik yapmıştır evet.
ama hala beyni olmayan insanların 21 günlük bedelli askerliği askerlikten saymaları ne kadar garip!