bugün

yürürlükteki kanunlara göre açıkça suç işleyen bir orospu çocuğudur. tutuklanması gerekir. ama ne hikmetse göz yumulur.
ÖRGÜTLÜ SUÇLAR kapsamında söyleyen kişinin yargılanması gereken sözdür. terörü ve teröristi övmek propagandasını yapmak suçtur.
o aslinda pic apo diye bagirir siz yanlis duyuyorsunuz.
su katılmamış, safkan orospu çocuğudur.

edit: eksi verenler çıktığına göre...
türkiye gibi bir ülkede ihanet makbül ve muteber görüldüğünden kendisine hiç birşey olmayacak orospu çocuğudur.
bana göre sayın apo diyen kötü kadın çocuğundan farkı yoktur.
başlıkta da söylendiği gibi orospu çocuğu olması muhtemeldir. muhtemeldir diyorum zira annesi muhterem bir insan olabilir. ya da böyle bir insan müsvedesini doğurabilen bir ana ne kadar muhterem olabilir ki. dur ya, yine karıştım ben.

evet efendim suçlu işlemektedir desek de o hayvana "sayın" demek suç olmaktan kalktığına göre, adam kendi dilinde pek sayın milletvekillerimizden de geçtiğine göre, yaşa diye bağırması suç sayılmaz sanırım. ama suç olması gerekir. tabii sana bana göre. yoksa sayın demekte mahsur görmeyenler için değil tabii ki.
ebeveynleri tecavüze uğramış ve kendisi de bu tecavüz mahsülü olan godoştur.
anasının ben orospuyum buda benim çocuğum dediği kişidir.
kürtler öldüğünde götlerine kına yakanlardan daha az orospu çocuğu değildirler.
en azından kardeşlik edebiyatı yapıp müslümanlık taslamazlar.
klavye delikanlılarını, vatan severlerini altına sıçtırtandır.
Basbug Muhsin Yazicioglu diyen orospu cocugundan farksizdir.
beş dolar karşılığında slogan atan kişidir.
muhtelif sözlüklere üyedir. pkknın sanal propagandasını yapar.
2 kelimeye gaza gelip, malları ortaya çıkaran çocukta diyebiliriz. zaten söyleyen de mal, tepki veren de mal benim gözümde farkları yok. kolay gelsin nediyelim.
Şerefsiz bir orospu çocuğudur.
güncel Önemli Başlıklar