bugün

sadece karşınızdaki kişiyi konuştuğunuzu anlatan sözdür...ayrıca göksel'in şarkısıdır...
(bkz: göksel)
komedı aynı zamanda oynak sarkı. agza takılınca butun gun soylenebiliyor.
(bkz: ben senden ibaretim)

(bkz: bi seni konuşurum)

(bkz: vahdet i vücud)
bir zamanlar 7/24 dinlediğim hoş bir göksel şarkısı. bugün radyoda denk geldim, sözlerini de unutmamışım. özellikle, "Sözlerim demli, gamlı, nihavent makamı" kısmı ayrı bir güzel.
lise 1deyken eve gelirken bi saatlik yolda otobüste her gün aynı saatte bu şarkı çalardı. Ertesi günse toplu olarak okulda aynı şarkıyı söyler dururduk.
Gökselin şarkısının sözleridir.
net kafa siken bir şarkıdır, tekerleme.
Moralim bozuk olduğu zamanlarda kafanı yorsun diye dinlediğim tekerlememsi şarkı.
çocukluğumun en kalitesiz şarkısıydı. Şimdi bakıyorum da youtube de 100 milyon dinlenen Türkçe şarkılardan bin kat daha kaliteli.. düşünün o zamanın kalitesini.. çocukluğumu özlüyorum sözlük..
Gökselin güzel şarkılarından birisi.
göksel'in sesindeki her tondan mükemmeliği görmemizi sağlayan şarkısı.

bana seni hatırlatır bi şey bulurum, dediğinde içimin yağları eriyor,
bana göksel'i getirin lan, diye bağırıyorum. ama yok, kimsenin getirdiği fln yok.
göksel in çok güzel şarkısıdır. 2006 çıkışlı olması muhtemeldir.
zamana damgasını vuran şarkılardan birisidir.
Bana seni hatırlatır bir şey bulurum
Sağımı solumu şaşırıp unuturum
Uzaklara dalıp dalıp senin olurum
Sus olur pus olur bi'seni konuşurum
Bi seni konuşurum, bi seni konuşurum,
Hep seni konuşurum
popun kaliteli olduğu zamanlardan kalma bir göksel şarkısı. Uzun süredir biryerde denk gelmemiştim. Hatırlattığınız iyi oldu. Severdim.
"senle başlar biterim, ben senden ibaretim" kısmına ciddi anlamda gıcık olsam da yüksek sesle açıp arkada çalarken uzun uzun makyaj yapıp süslenmelik bir şarkı. insanın modunu yükseltiyor.
Çocukken klibini izlediğimde gökseli hafif çatlak zannettiğim şarkı. ortaokuldayken Geçmişi yad etmek ve Göksel'in hareketlerine gülüp eğlenmek amacıyla tekrar dinlediğimdeyse artık bir Göksel hayranı olmuştum.
Akşamüstü uğradım sahildeki kahveye.
Akşam üstü uğradım sahilde kaveye

Oturup erecto nun yanına, sıcak bir çay söyledim ince belli bardakla.

Tengir bişeyler anlattı

Kazangap sırrını paylaştı

Sorunsallar koyuydu doğrusu

Konuştukça azalır insanın derdi korkusu.
Milli takım maçları için Turkcell'in kullandığı şarkı. Her duyduğum anda aklıma Euro 2020 eleme maçlarını getiren güzel şarkı.
göksel'in arka bahçem albümünün en bilinen şarkısı.
"bana seni hatırlatır bir şey bulurum, sağımı solumu şaşırıp unuturum, uzaklara dalıp dalıp senin olurum, sus olur pus olur bir seni konuşurum, sohbet koyuydu doğrusu, konuştukça azalıyor insanın derdi korkusu" diyen nostaljik parça.