bugün

Bir çarşı taraftarı olarak başbakanımıza yapılan terbiyesizliklerden ve ihanetten dolayı hissettiğim duygu. Fenerbahçe gibi başbakanımıza sahip çıkamadık.
Başkanlar gelip geçer, şahıslar değişir ama arma ve forma aynı kalır. Beşiktaşlı olmaktan gurur duyuyorum!
konuyu pek anlamamakla beraber eğer bir kulüp başkanı isen tarafsız olman gereken ve niye utanman gerektiğini anlayamadığım durum. nasıl çarşı dolayısıyla sosyalist, 1453 grubu dolayısıyla bilmem ne olunmayacağı gibi herhangi bir kimse dolayısıyla da taraftarlıktan utanılmaması gereken durum.
beşiktaşlı olayan insanların söyleyeceği laftır. bir beşiktaşlı asla bundan utanmaz.
trollükte level atlamak bu olsa gerek.
Insanı üzen eylem. Eskiden delikanlıydık.
Hile bizde hurda bizde şike bizde iki büyük kulüple baş edememek bizde. Başbakanımıza karşı çıkıp vandallık yapan terörist çarşı bizde. Kusura bakmayın ama renklerimizden utanıyorum. Yazık.
eski gücünde olmayıp köy takımına dönen arsenal'i yedeklerle çıktığı maçta yenemediğimiz yenmeyi bırak orta sahayı geçemediğimiz için utanıyorum. zaten şikeden avrupadan kovularak ülkeyi rezil etmiştik şimdi oynadığımız oyunla.
Az ötede yaşaması gereken organizma.
tutma o zaman.
Beşiktaş ın kulüp olarak kahırdan öldüğü, yönetimin oy birliğiyle kulübü kapatma kararı aldığı söylem.
bir itiraf. uzun süredir içinde bulunduğum durum. şike bizde haksızlık bizde hükümet yalakalığı bizde. her hafta verilen haksız penaltılar yüzünden sokağa çıkamıyorum. utanıyorum be sözlük.

birde utanmadan bunları savunan sözlükçü renkdaşlarımı görünce onlar adına da utanıyorum.
Canımsın.

Siktir git lan, utanıyormuş.
Bir itirafım. Her alanda galatasaray ve fenerbahçenin gerisindeyiz. Taraftarımız gezide bizi rezil etti. Teknik direktörümüz korkak. Utanıyorum sözlük.
Mahalle baskısı yüzünden takım değiştirme eylemini gerçekleştiremeyen bir korkak söylemidir, Gezi de ki her takımdaşıma helal olsun, Takım için ter döken ve o ruhu taşıyan her sporcuma da helal olsun. Ve sonra dedim ki iyi Ki Beşiktaşlıyım..
beşiktaşlı olmaktan hiç utanmadım asla da utanmam... sevinmek için sevmiyoruz...
Yenilsekte , yensekte, daima heryerde BEŞiKTAŞ ! Bu bir sevdadır. Sevinmek için sevmiyoruz.
https://twitter.com/wolky...status/675178243910184960
aslında bjkli olmak gurur veriyor ama 60. dakikaya kadar ondan sonra harbinden de yazarımızın attığı başlık misali insan beşiktaşlı olmaktan utanıyor be abi.
şu dünya da utanacagim en son şey beşiktaşlı olmamdir.
gurur lan beşiktaş için.
siktir git şerefsiz köpek şeklinde cevap verilecek cümle.

biz burada sevemez kimse seni benim sevdiğim kadar diye bağırırken elalem ne diyor.
tanrım.
siktir ol hain.
Beşiktaşlı değilsin belli. Provoke etme amacın ters tepti. Bir beşiktaşlı takımından utanmaz. Beşiktaş şereftir. Hakkıyla yener, hakkıyla yenilir.
mesele stad veya stadsızlık değildir. adam hükümdarlığını ilan etti ülkede. gitsin dediğini bir günde ya hapse, ya sınır dışına gönderiyor.

böyle bir durumda beşiktaş'ın başındaki fikret orman gibi orta direk sabancı veya koç gibi olmazsa olmaz kuruluşlara mensup olmayan küçük çaplı bir iş adamının şansı 0 bile değildir. yapması gerekeni yapmıştır.

velev ki buna yalama diyenler kendi yönetimlerine özellikle de abdurrahim albayrak'a bakabilirler. yıllardır çekmediği muamele kalmadı adamın.
birazcık olsun mantığını kullanabilen bir b*şiktaşlının acı itirafıdır.