bugün

real madrid'den guti'yi, inter'den quaresma'yı alırken ali sami hiç gelmiyordu aklınıza şimdi mi geldi?

ben alır kesin demiyorum. ama o imkansız hikayeleri beşiktaş için geride kaldı.
beşiktaş bayan voleybol takımının ekaterina gamova yı transfer etmesi gibidir.
-kuş taşa değer mi?
+(?)(!) değer.
--spoiler--
real madrid'den guti'yi, inter'den quaresma'yı alırken ali sami hiç gelmiyordu aklınıza şimdi mi geldi?
--spoiler--
-

guti ve quaresma ile ibrahimovic'i bir tutabilen ilginç beşiktaşlıları görmemize vesile olmuş komik haberdir.

7 milyon euroluk quaresma için 6 ay uğraşan yönetimin 60 milyon euroluk adam için pogo dansı bile yapması muhtemeldir o halde dimi?
(bkz: artis mi)
-amcacığım orak çekiç piyasası ne alemde inönüde?
+ibrahimoviç mi?
(bkz: ibrahimoviç ne arar la inönü de)
quaresma ve guti transferinden ötürü bazı takım taraftarlarının içerilerine neler neler kaçtığını anlamamıza vesile olan haberdir.

real madrid'de 14 yıl forma giyip kaptanlığını yapan bir takımın oyuncusunu küçük görmek ise tabi ki aptallıktan başka bir şey değildir. ibrahimoviç'e hangi takım ayrılırken bir tören yaptı acaba?

guti ile ibrahimoviç'i de bir tutamazsın zaten. bir aynı mevki oyuncuları değil, iki guti'nin kariyeri ibrahim'inkini satın alır. he bunu ben söylemiyorum. futbol literatürleri söylüyor. gerçi sen futboldan anlamadığını saçmalamandan mütevellit gösterdin ama. ben yine de hatırlatayım dedim.

quaresma'yı tartışmıyorum bile. açılışı mükemmel yaptı. 5.ci haftayı bekliyorum özellikle. sonra konuşucam
ali sami !
-Burdaa

Lebron James !
-Burdaaa

Not: hasta beşiktaşlıyım.
yahu geçen sene bir elin parmak sayısı kadar maç oynamış quaresma'yı, kılı ağarmış müzmin yedek guti'yi aldılar diye bu kadar da abartılmaz ki. ibrahimoviçmiş. rüyanda bile göremezsin.

atmasyonda sınır yok ki önce robinho, sonra adebayor, şimdi de ibrahimoviç. yarın da pele falan derler alimallah.
bizim tüp kafalı başkana bişeyler oldu heralde.batıracak 110 yıllık kulübü.koru yarabbi.
manchester city'nin kendisine yıllık 29 milyon euro teklif ettiğini düşünürsek ve bunun üzerine dünya üzerinde hiç bir takımın çıkamayacağını da eklersek yalandır tabii ki.
2023'yılında gelişen bir türkiye sayesinde tüm imkansızlıklar ortadan kalkacağı için gerçek olabilecek transferdir.
tebrikler hşşktaşım. yakışır.
quaresmayi tartismam bile zaten diyene katiliyorum tartisilacak bir seyi yok porto haric gittigi hicbir yerde tutunamayan bir oyuncu. gutinin kariyeri ibrayi satin alir demis. herhalde 20 23 yaslari arasinda bu vatandas. madridin kaptani dediginiz adam madridin avrupa sampiyonluklarinda yedekti. 2000lerin vasinda zidane figo becham ronaldo raul makalele hierro carlos michael salgago casillas ve defansta hatirlayamadigim biri daha 11 di. gutinin oldugu donemde. 2010lara gelirken de guti o takimin asi degildi. tabiki iyi oyuncuydu ama as degildi. iyi olmasa o kadar yil madridde beslemezlerdi. gerci salgado baskanin damadi kontenjanindan o kadar yil sag bek oynadi koca madridde.
ibraya gelirsek o gelmis gecmis en iyi 3 . santrafordan biri. brezilyali ronaldo, ibra, van basten , batistuta (gerci o golcuydu santrafor saymamak lazim) . ibranin yetenek ve kalitesini turkiyede alabilecek bir takim yok. 3 buyukler ibranin egosunu kaldiramaz. cikar ben tanriyim der ertesi gun kovmak zorunda kalirain. boyle buyuk bir oyuncu kariyerinde ancak drogba gibi 36 37 yasinda buraya duser.
(bkz: haftaya netleşir)
(bkz: allahını seven defansa gelsin)
Onu da kiralarız şimdi fiko kalkar kronik sakatlığı var alıp satabileceğimiz bir oyuncu değil veya Allah sahibine bağışlasın derse garanti aldık.