bugün

avrupa ligi'nde ve türkiye kupası'nda yoluna devam ediyor olmasına karşın artık ligde herhangi bir iddiası kalmayan beşiktaş'ın taraftarına kendisini affettirmek için 22. haftada oynayacağı 20 şubat 2011 beşiktaş fenerbahçe maçında varını yoğunu ortaya koyacağı, şerefi için oynayacağı yönündeki realitedir.

ligimizin onurlu kulüplerinden, mazisi şanla dolu olan köklü çınar beşiktaş camiasının ne futbolcuları ne de cefakar taraftarları fenerbahçeliler'in kendilerine sezon başından beri yönelttikleri alayları görmezden gelmeyecek, hepsinin hesabını bu maçta soracaktır. hem de guti, q7, simao ve almeida'dan oluşan bir yıldızlar geçidiyle.

artık fener düşünsün...
(bkz: fener zenci sever)
(bkz: fener apaçi de sever)**
ibrahim üzülmez ve ibrahim toraman arasındaki yapay kavga da takımı bütünleştirip fenerbahçe maçına konsantre etmek için oynanmış güzel bir oyundur.
buna gerek yoktur zira geçen sene bilenmeden 3 sokmuştur.
sezonun 2. yarısına 17'de 17 parolası ile başlayan beşiktaş'ın ardarda önce belediye tarafından zehirlenip, daha sonra karabük tarafından ferforje demir haline getirilmesi ve son olarak da başkent dolaylarında yediği darbe sonrası fenerbahçe maçı beşiktaş için bir onur mücadelesidir.
şayet beşiktaş bu maçı kazanamazsa dinamo kiev'i, hatta manchester city'i bile elese, hatta uefa kupasını bile alsa fostur.
önce onur ve itibar gelir.
ve onurunu kurtarmak isteyen beşiktaş'ın da fener'e bilenip dosta düşmana gerekli cevabı vermesi gerekmektedir.
*
yalandır.beşiktaşın olsa olsa kendi futbolcularına bilendiği durumdur.
(bkz: ibrahim üzülmezin takımdan gönderilmesi)
beşiktaş niang'ın kobraya bileniyordur.*
normal bir durumdur. 17 de 17 havasıyla başlayıp gazı alınınca haliyle bizi yenip bayram yapmak isteyeceklerdir. eğer arada d.kiev maçında kötü bir skor alınırsa da o bilenme tamamen stres ve gerilime döner ki, aman diyeyim. *
not: lan bunun neyini kötülüyorsun kolpa çarşı bebesi! 4 maçta 4 puan almışsın. ben hava atmıyordum 17 de 17 diye! bizi yenersen bayram yapacaksın niye gücüne gidiyor ki!
Bilenmeleri iyi olacaktır yoksa kendi evlerinde 4-5 yeme ihtimalleri doğacaktır. Bilenmeleri sonucunda belki 1-2 şeklinde olur yine skor.
başlatmayın fenere, kaptan gitmiş, golü kendi kalemize atmışız. bir durun be denilesi olay.
beşiktaş'ın şöhretli yıldızlarının parlamak için büyük maçları seçtikleri düşünüldüğünde sonu iyi olacak gibi görünen bilenmedir.
tabii bilenmek yerinde olacaktır. niang 22 cm'i için, önceden açma germe hareketlerine başlamak, beşiktaş'ın yararına olacaktır.

(bkz: 17 de 17 yaparık kanka)
bilenmek değil de patlamak olabilir.
beşiktaş'ın kiev karşısında iyi bir sonuç alması için fenerbahçe dua etmeli. yoksa bu sıçışlar sonrası o hücum hattı fener'e patlar fena patlar.
quaresma ile konuştum. "çükeceğiz panpa allahın izniyle" dedi...
gerçi "çük" deyince guti reyiz pek bir manalı baktı ama sonra simao onun dikkatini başka yöne çekmeyi başardı...
(bkz: q7 ile konuştum haberler iyi)
trabzonluların beşiktaş'tan medet umduğu gerçeğinden başka bir şey değildir. verdin gazı değil mi? Q7, guti falan hepsi okumuş gaza gelmiştir şimdi...
(bkz: schuster ile konuştum haberler iyi)
ilk hedefi 17 de 17 olan beşiktaşın şimdiki hedefi 12 de 12 dir.
13 te 13 e ne oldu daha 13 hafta var diyenleri duyabiliyorum, kendimizi kandırmıyalım,
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)

allahına kadar arslanlar gibi imtiyaz sahibi edit: (bkz: günaydın ibneler)

beşiktaş jimnastik kulübü teknik direktörü şahıs geçen hafta yine ülkemizde 60 ların futbolunun oyanandığını dile getirmişti. sonrasında ne mi oldu?

peki gelelim günümüz futboluna; perşembe günü 4, pazar günü 4,
yatsın kalksın bizim ligimizde 60 lı yılların futbolununu oynandığına dua etsin, yoksa nice olurdu sekiztaşın hali.
futbolcuların idmanlardaki hırslı halinden de net biçimde anlaşılabilecek olan realitedir.

tekknik direktör schuster "öncelikle dinamo kiev maçı" uyarısında bulunsa da futbolcu arkadaşlar "fener'e çakmadan rahat yok bize" diyorlarmış. öyle öğrendim.
beşiktaşlı futbolcuların son şansları olmasından ötürüdür. inönü'de fenerbahçe yenerse futbolcuların vay haline.
(bkz: lig bitecek herifler hala bileniyor amk)
17 şubat 2011 beşiktaş dinamo kiev maçından sonra iyice güçlenmiş olgudur.
(bkz: bilene bilene am göt dağıldı amk)
17 şubat 2011 beşiktaş dinamo kiev maçı'nda sonra iyice güçlenmiş olgudur. içine alacağı 22 cm için antrenmanlara kiev maçında başlamıştır beşiktaş. zira niang'ın kobrasını acımadan bir seferde almak zordur.
(bkz: keskin sirke küpüne zarar)