bugün

Beşiktaş gibi bir takıma yakışmayan bir taraftar grubu.
(bkz: bir grup velet)
adamına göre muameledir bu. galatasaray'da az adam olsaydı. israil bayrağı açmaları, chelsea'li futbolcuları havaalanında karşılamalar, cska'ya başarılar dilemeler. efendi takım ayağına yatmaya gerek yok. umarız madrid galatasaray'ı bi güzel maymun eder. biz liverpool'dan 8 tane yiyip türkiye'ye geldiğimizde arkamızda kimse yoktu. galatasaray'ın da arkasında kimse yok artık.
desteklemediğim ancak bu kadar konuşulduktan sonra da az bile yapmışlar dediğim olaydır.

hadi o bayrağı açanlar tü kaka da sen nesin diye sormazlar mı adama? adam dinime küfreden müslüman olsa dese yüzde bin haklı değil mi?

http://d1303.hizliresim.com/17/k/l4p63.jpg
( #19023108 ) tamda böyle bişey.
abartılmayacak olaydır. hiçbir beşiktaşlı'nın galatasaray'ı ya da fenerbahçe'yi avrupa'da destekleme gibi bir zorunluluğu yoktur. des-tek-le-mi-yo-rum! mal mısınız?
ayıptır. yalnız fenerbahçe taraftarının hiç böyle bir hareketini hatırlamamam anormal. gerçi fenerbahçe taraftarı kendi takımına zarar vermekle meşgul genelde.
iki tane besiktasli icin tum camiayi zan altinda birakan yazar soylemi. bir kac terorist icin tum muslumanlara terorist denilmesi gibi bir sey. asin artik su genellemeyi gecen de fenerlilerle boyle bi durum olmustu.
hayır mesele ezik olmak değil mesele göt olmalara doyamamak. galatasaray senin tuttuğun takıma zaten mütemadiyen koyuyo. seni gidip başa takımın bayraklarını açıyosun onlara da koyuyo. yine sen inliyosun. çareyi madrid'de mi buluyosun. benim rakibimin son umudunun madrid olması kimi yüceltir bunu düşün artık. gerçi onu da düşünecek kapasitede değilsin.
Siklenicek bi mevzu degil.

Hee besiktas tribununun geneli tinerden veya esrardan zonta olmus garibanlardan olusabilir, hatta bu garibanlar galatasaray'la fener'in esip gurledigi sene en siklenmeyen, evrak sahtecisi, batmanin esiginde zavalli bir takima destek vermenin siniriyle sozlukte saga sola da sarabilirler.

Ama bu onemli degil ya. Neticede iki kisinin isi, degil mi?
http://p.twimg.com/AxWFF3-CIAA1bWL.jpg:large
http://www.turkiyeninsite...oads/2011/10/GsLiler1.jpg
http://cdn.sporx.com/img/3/2011/4534534545.jpg
http://i.milliyet.com.tr/.../04/01/fft17_mf17510.Jpeg
http://1.bp.blogspot.com/...thank%2Byou%2Bchelsea.jpg
http://www.itusozluk.com/...thinaikos-maci_101599.jpg
http://img244.imageshack....72/120071208120450az1.jpg
https://pbs.twimg.com/media/BBpOTKMCYAA29ly.jpg
Buyurun beyoğlu yosmaları,Azize yalakaları,Travesti bursalılar adam olun.
Ben bu saatten sonra Galatasaray ermeni takımıyla oynasa ERrmeni takımını desteklerim.
yavşaklıktır.

götlüktür.

hadi bu seneden geçti, önümüzdeki sene liverpoll ile eşleşelim.

liverpool bayrağı da açmayan şerefsizdir.
sonu gelmeyecek tartışmadır.siz orda bunu açtınız biz burda bunu yaptık diyerek uzar gider.
sonu gelmeyecek tartışmadır.siz orda bunu açtınız biz burda bunu yaptık diyerek uzar gider.
isi liverpoola bağlayan 200. yazara tromsö bayrağı verilen başlık.
gereksizdir. o bayrağın açılması skoru değiştirmez. hiç bir işe de yaramaz. boşu boşuna tonla küfür yemiştir yapan şahıs hem beşiktaş hem galatasaray taraftarından. ulan git takımını destekle arkadaş. gidip başka takım bayrağı açıp köstek olma. açtığın bayrak ne işine yaradı? başın göğe mi erdi? provakatör göt.
neden fener maçlarında bate borisov ya da plzen bayrağı açılmıyor? gayet açık bu sizi rahatsız etmemeli siz size yetersiniz zaten. kimse galatasaray sk'yı sevmiyor başarılı mı evet işler yolunda gidiyor mu evet ama insanlık sıfır. herkesin bi derdi varsa bi bildiği de vardır.
bi durup düşünün lan acaba ibnelik bizde mi? niye böyle oluyor diye düşünün.
ondan sonra beşiktaş taraftarının yaptığına kulp takın.
beşiktaş taraftarının kompleks sıçmaya başladığını gösteren eylemdir.

kardeşim ben fenerliyim, galatasaray'dan benden daha fazla nefret etme imkanın yok, ayrıca milliyetçi biri de değilim ki "abi avrupada destekliyorum ezeli rakibimi yaa" samimiyetsizliğine düşeyim, işte tam bu durumlarda bile gidip elin bayrağını açma seviyesizliğine düşmüyorum, size ne oluyor ak iyice tadını kaçırdınız. tamam biz de shalke'yi destekledik içten içe, real 10 tane soksun hayalleri kuruyoruz ama rakibi tutmak başka, çığırtkanlığı alışkanlık haline getirmek başka.

ha bu özünde türk taraftar profilinin sığlığıdır ayrı mevzu.
Geriye kalan türk halkı gibi kolay unutan bir taraftar grubu değiliz. israil bayrağıyla sarmaş dolaş çıktığınız hafta maccabi tel aviv e koyduğumuzda da söyledik. Bu savaşşa siz başlattınız şimdi çocuk gibi ağlamayın. Fanatik beşiktaşlıyım hayatta sevmem real madrid' i. Ama galatasaray dan daha çok nefret ederim. emek hırsızı, şikeci, fransız asıllı şerefsizlerin kendini mağdur gösterme çabaları bitmeyecek sanırım. Tanımam etmem. Ama o bayrağı kim açtıysa eline sağlık. Staddan içeri sokulmayan o bayrağın sapını da israil bayrağı açan dallamaya hediye ediyorum. Siktirin gidin şimdi köşenize.
chelsea'yi çiçeklerle karşılayıp, israil bayrağı açanların iyice abarttığı olay. en başta bu durumun çok abartılmaması gerektiğini, bir kaç kişinin yaptığı şeyi milyonlarca taraftara sövüp dert yanmanın gereksiz olduğunu söylemiştim ama ne zaman sözlüğe girsem bu başlık hep sol framede olduğunu görünce ''yeter artık amına koyim'' dedim. siz sütten çıkan ak kaşık mısınız arkadaş ? yahu sizene ? beşiktaş taraftarı sizi avrupa'da desteklemek zorunda mı ? sen zannediyor musun ki barcelona taraftarı real madrid-galatasaray maçında real madrid'i destekleyecek ? ya da sen lazio-fenerbahçe eşleşmesinde zannediyor musun ki roma taraftarı ''lazio turu geçsin ya, avrupa'da ben italyan takımlarını tutarım'' dediklerini ? sana ne ? bana ne ? adam isterse madrid bayrağı açar isterse solomon adaları bayrağı açar. böyle şeyleri niye takıntı ediyorsunuz ki anlamıyorum. galatasaray takımının beşiktaş'ın veya fenerbahçe'nin desteğine ihtiyacı var mı ? uefa kupası kazanıldığında takım kupayı fenerlilerin beşiktaşlıların sayesinde mi aldı ? bırakın şu ''avrupa'da türk takımlarını desteklerim'' saçmalığını. kimse kimseyi kandırmasın. hemen hemen hiç bir taraftar ezeli rakibinin avrupa'da da olsa başarısını yeğlemez. bakın hemen hemen hiç bir diyorum, genelleme yapmıyorum. şu saçma zihniyetten kurtulun artık, yok bayrak açmış, yok beşiktaş'lılar schalke'liymiş yok moskova'lı aslanlar cska'ya başarılar dilemiş...
komidinin üzerindeki parayı az bulmuş olsa gerekler, daha fazlasını istiyorlar.

yeri geldi mi ötersin beşiktaş, armasında türk bayrağı olan takımız diye hava atarsın. hadi bizi geçtim, o armandaki türk bayrağından da mı utanmadın?

bizim yarı finale kalmak için real madrid'i yenmeden önce içimizdeki madridlileri yenmemiz lazım.

şampiyonluk kaçtı, menemene tuz at!
hiç öyle vatan millet sakarya herkes türk takımını desteklemeli diyenlerden değilim.
desteklemezse desteklemesin diyebileceğim tek kelime olamaz.
ama sorun şu ki sen avrupa kupalarının a'sını göremezken galatasarayın her rakibinin bayrağını açıp durursan afedersin ama ''ezik'' derler.
rakiplerinle ilgileneceğine kendi takımınla alakadar olsan belki de o tüpçü seni bu hale sokamayacaktı. şimdiyse komple hepimizi bi hallere sokmaya çabalıyo kendisi.

edit: ya bide biz yapıyoruz ama siz de yaptınız'cılar var. aklıma cem yılmaz geldi *
(bkz: çocuk beni örnek alıyosa film çeksin niye küfrediyo)
(bkz: israil bayrağı açan galatasaraylı)
azcık oturup düşünmeleri gerekir.
şer ittifakındaki ortaklarının 3 temmuz sürecinde ucu önemli ölçüde kendilerine de dokunan bir çuvaldızı rakiplerine saplamaya başlamalarıyla güzellik uykusundan uyandıklarının resmidir. Şık değil tabi avrupa maçlarında rakip takımı desteklemek de olayın bir de şu yönünü es geçmesin galatasaraylı kardeşler, açana deği açtırana bakacaksın...

Stadını Türkçe Olimpiyatları ve AKP il kurultayına açarak, "25 milyon taraftarımızın 20 milyonu akpye oy veriyor" diyerek fenerbahçe ve beşiktaş nedeniyle oy kaybı yaşayacağını düşünen siyasi otoriteye "korkma oradan kaçan oy varsa buradan da gelen olu" mesajını verip sinsi sinsi çilek yemeğe çalışırsan birileri de vakit kemale erende duruma uyanacak elbet...
tek bir taraftarın yanlışına tüm şanlı beşiktaş taraftarına mal etmek olmaz.
vay amk. ciddiye alıp memleket meselesi yapanlar olmuş.

lan altı üstü bir kişi bayrak açmış, sen triplere bak olayı 110 yıllık camiaya mal eden çıkmış.
yapılan ezikliktir ama bunu günlerce konuşmak ezikliğin son noktasıdır.
ayrıca dünyanın her yerinde olur böyle şeyler, bi sakin olun lan. bak altını çizerek söylüyorum dünyanın her yerinde.
ayrıca senin taraftarında yaptı, on kat daha fazlasını, fenerde yaptı, beşiktaş'ta yaptı. yarında yapılacak.
ne diye böyle dellenir insan arkadaş.

bi sakin olun amk. başka işiniz gücünüz mü yok, hayatın geri kalanına baktığımızda çok çok önemsiz bir detay bu. gidin bu konuyu bu kadar kafanıza takacağınıza bir meselenizi halledin.

20 yaşına gelmiş bir adam işi gücü bırakıp, bu bayrağa kafayı taktıysa ve dilinden düşürmüyor sa ciddi sorunları vardır. bu ne böyle küçük kız tripleri.

büyümekle ilgili galiba...

edit: işi milliyetçiliğe getiren de ayrı bir çeşittir, bu ülkede apo ne konuma geldi, her gün başka bir özelleştirme yapılıyor. biz hala madrid bayrağı. siktir lan... *