bugün

Yillardir devam etmesi nedeniyle hic kurtulamayacagi hissi uyandırmıştır zira oldürmeyen türdendir.
cumartesi akşamımı kabusa çeviren olaydır. erken de yatamam nasıl geçecek bu gece.
isviçreli bilim adamlarının araştırmaları çerçevesinde beşiktaş erkek basketbol takımı'nın bu kanseri %80 oranında önlediğini öne sürmüşler.

http://www.mackolik.com/B...sketMatch.aspx?id=1085755
(bkz: 9 kasım 2012 beşiktaş bursaspor maçı)

eklendi aralarına, hayırlı olsun..
her maçta olunan kanserdir.
bu akşamki maçtan sonra yine başımıza gelen olaydır.
Süründürür.
10 kişilik takımlardan uzak durmak gerekir. Bu ne yahu?!
(bkz: dertsiz başa dert)
(bkz: 16 şubat 2013 beşiktaş gaziantepspor maçı)
allah başka dert vermesin.evet tabi ki beşiktaşlıyım.
şampiyonluk çok zor görünüyor bu saatten sonra fenerbahçe maçından sonra havlu atabilir.
yenilen son dakika golleriyle kan kusturan, ama "kızılcık şerbeti o, kan değil" dedirten bir kanserdir o (bkz: iyi huylu kanser çeşidi).
samet kanseriyle birleşerek mutasyona uğramıştır.
tedavisi hala bulunamamıştır.
--spoiler--
beşiktaş ile galatasaray ezeli rekabette x kere karşılaşmış. y kadar maçı beşiktaş kazanırken, galatasaray y+ maçı galip bitirmiş. z kadar maç da berabere bitmiş.
--spoiler--

ya da...

--spoiler--
beşiktaş ile fenerbahçe resmi müsabakarda x kere karşı karşıya gelmiş. y kadar maçı beşiktaş kazanırken, fenerbahçe' nin üstünlüğü y+. z kadar maçda yenişememişler.
--spoiler--

şu kadar çocuktum, bunları duyuyordum. sonuçlara otur bak, hala da aynı şekildedir. bir beşiktaşlı olarak rıdvan' a şeytan lakabı takıldığı için sevinmiştim. şeytan lakabını hızından dolayı aldığını değil de, ona hakaret ettiklerini düşünüyordum. demem o ki o kadar küçüktüm.

önüme koydular siyah beyazı, ''bu siyah beyaz gibi, ya seveceksin, ya da sevmeyeceksin'' diye de eklediler. ''yenince sevmek, yenilince sövmek yok''.

nerden bilebilirdim ki karşılıksız sevginin adının kanser olacağını. demem o ki, son on dakikada gol yer miyiz, yine maç berabere biter mi, allahım bitsin şu uzatmalar gibi hastalığı tetikleyen şeyler olmazsa beşiktaşlılık da olmaz.
bugünkü maçta az da olsa etkisini göstermiştir.
(bkz: 3 mart 2013 beşiktaş fenerbahçe maçı)

durum 2-2 yken hiç bir varlık göstermemiş, ama beşiktaş 3-2 öne geçtiğinde hafif nüksetmiştir. maçı anlatan adamın, santra yapılmayacak maç bitti demesiyle de kaybolmuştur.

nasıl bir hastalıksa gol olduğu anda kalan dakikaları düşünüyoruz amk!
beşiktaş taraftarının kronik hastalığı. bu dönem çok revaçta özellikle, pisi pisine bütün yenilgiler. nee çekktinn be beeşikktaaşş. ömmrümüzü yedinn be beşiktaaş.
Hasta Beşiktaşlı olalım dedik, kahrından hasta olduk Beşiktaş!

edit: vallahi twitter sağ olsun.
beşiktaş maçlarında ortaya çıkan, tedavisi galibiyet olan hastalık.
dünya' nın en iyi kanseri.
yaş 22 hissedilen 32 öyle bir kanser. kamu spotlarına konu olabilir. öyle bir kanserdir ki sadece futbol maçlarında değil beşiktaş adının olduğu her alanda çıkabilir. özellikle bir maçın son anlarını çok sever. insanı sinir stres sahibi yapar. örnekler çoktur beşiktaş kanserine. kiev karambolü, aynı sezon inönüde oynanan stoke city maçında rüştü kaleden çıkıp topa müdahale eder top rakibe çarpıp havalanır ve boş kalemizin direğine çarparak dışarı çıkar. bu sene konya maçı, erciyes maçı, kayseri son 2 dakika hep kanserlidir. ha ama seviyoruz biz bu kanseri.
demba ba geleneği bilmiyor herhalde. ikinci golü erken attın kardeşim şimdi biz nasıl beşiktaş kanseri olalım ?
(bkz: 18 eylül 2014 beşiktaş asteras tripolis maçı)
Son 20 yılın en çok üzen hastalığı. Bu hastalığı çözebilmek için 20 yıldır birçok yöntem denenmiştir ancak halen çözümü bulunamamıştır.