bugün

Federasyonun cuma gününe koyacagını düşündüğümüz ancak yanıltan maç.

Yeter artık.
mamadou niang'ın ilk 11'de başlayacağı karşılaşma. oğuzhan özyakup sakatlığı, ibrahim toraman ise cezası nedeniyle oynayamayacaktır.
bir kere de rahat maç izleyelim lan beşiktaş haydi aslanım yap bir güzellik (bkz: beşiktaş kanseri)
Beşiktaş'ın 3 puanı alacağı maç.
galatasaray ın kazandığı şu kritik haftada herhangi bir puan kaybında şampiyonluğa havlu atacaktır beşiktaşım . hal böyleyken sahaya çıkan onbir in ne yapıp edip antep i yenmesi gerekmektedir.
bir gaziantep'li olarak iki takımada başarılar diliyorum. Mamadou niang ile başlıyor bugün samet aybaba. Niangın Gol atmasını ve beşiktaşın kazanmasını bekliyorum.
fernandes in yardırdığı maç.

niang çok tehlikeli bir futbolcu ve eğer önümüzdeki günlerde sakatlanacağı olasılığı düşünülürse , saktlığa hemen girip çıktığı zaman katkısı çok olur

beşiktaş çok koşuyor 60 dan sonra yorulabilir e antep bu dakikalarda süprz yapabilir . daha önceki maçlarda da çok görülmüştü galibiyetin mağlubiyete dönüşmesi.
Niang in cosmak disinda herseyi yaptigi mac. Suclamamak lazim fizik olarak hazir degil henuz, mental olarak istekli oldugu goruluyor.

Not: he 1 ay sonrada performansi boyle olursa suclariz.
gaziantepspor un kaybedeceği maçtır.
bu maçta 2 den fazla gol olabilir ve hepside beşiktaş a ait olacaktır.
antep in başında ibrahim kızıl varken bu takım hiç bir şey yapamaz.
kümeye düşmeseler bari.
maçı izlemiyorum fakat, pierre webo ve didier drogba' dan sonra, niang' ın da etkili olmasını umduğum mücadele.
webo' nun nerdeyse şu ana kadar oynadıgı her maçta golü var.
drogba ilk maçta takıma katacaklarını kanıtladı.

tamam her maçın önemi var fakat önümüzde daha debiler var,
bu taraftar derbilerde çekişme istiyor, hücümda zenginlik arıyor. en önemlisi maçtan zevk almaya çalışıyor.
not: galatasaraylıyım.
Gaziantepin 10 kişi kalmasıyla korkutan maç.
gaziantep'in 10 kişi kaldığı şu dakikalarda beşiktaş'ın bir türlü gol atamadığı maç. boş kaleyi es geçiyoruz. bir tane ile yetiniyoruz.
Gaziantep takımı non kişi olduğu için bjk taraftarını korkutan maç.

tirsiyorum beyler.
Besiktasli oyuncularin her hareketine sari kart gosterilmeye baslanan mac.
olcay'ın saç baş yoldurduğu maçtır.
antep den bir kişi çıkmış, takım 5 kişi eksik gibi oynuyor.
10 15 dakikadır beşiktaşı top döndürdüğü maç . samet aybaba gerçekten akıllı bir hoca olsa oyuncud eğiştirirdi bu süre içinde. takım koşmaktan yoruldu. karşıında 10 kişi kalmış antep yerine eskişehirspor olsaydı maçı çevirebilirdi. bu akşam şans beşiktaştan yana şimdilik.
85. dakikadan sonra gaziantepsporun golünün geleceği maçtır.

edit: tahmin etmek zor olmamıştı.
ve beklenen golün geldiği maçtır.
hay lanet!!
biliyoruz da konuşuyoruz edik golü yine. daha önce böyle takım görmedim. son dakika golleri ile yıkılan.
beşiktaş'ın işini bitiren maç. fark 7 ye çıktı, daha da uruk-hai'li* galatasaray'ı yakalayamazlar.

edit: ne o fedacı ? olcayla, menemenle şampiyon olacağını düşündüysen o senin sıkıntın. drogba'yı getirdik, sneijder'i getirdik bir dünya para saçıp yatırım yaptık. başımızda fatih terim dururken üstelik, sen mi şampiyon olacaktın ya lan ? hahaha, güldürdün beni. hadi menemeninin başına.
bütün gücünü koşmaya ayıran beşiktaş'ın, maçın sonuna doğru yorulduğu ve golü yediği maçtır. gaziantep sonradan coşmadı, beşiktaş durdu artık!
kanser eden maç.

amk kemoterapi görmeye başlarım herhalde.
hakem hakem diye her hafta ağlayan beşiktaş'a ders niteliğinde bir maç olmuştur. oğlum sizin etiniz budunuz bu işte. rakip 1 saat on kişi oynasa yine yenemezsiniz.
(bkz: yardımcı antrenörü recep çetin olan takım)
Allah belanızı versin.kimin mi Samet in ersan,Veli,Gökhan, başta olmak üzere bütün takımın.fernandes hariç.