bugün

(bkz: çitleri kırıp 5 yarış atına tecavüz eden at)
azmış aygırdır. bildiğim kadarıyla tazminat sebebi o beş atın hamile kalması, yarışlarda birinciliği olan atın 4 yıl pistlere dönemeyecek olması ve yeni doğacak tayların bakım maliyetidir. adam haklı ama. dna'dan atın sahibini nasıl bulacaklar onu merak ettim. csi veli efendi *
(bkz: big black monster cock forces the chicks)
(bkz: içeri girdiğimde toynaklarını sıvazlıyordu)
eğer dişi atların bir şikayeti yoksa, tecavüz ettiği atların sahibi tazminat mazminat alamaz.

Bu arada bir de eşşeğe hallenmiş bu aygır k...
+ (bkz: aygırsın halim aygır) ne vardı sadece birimize dalsaydın!
sylvester stallone'nun da 70'inden sonra sapıttığını gösteren tecavüz olayıdır.
o kadar paran var, atlardan ne istedin be adam?!

(bkz: italyan aygırı)
II. godzilladır.
kendini sekse vurmuş aygır.
içgüdülerine uymuş bir attır.

(bkz: halaya dalmak) * *
(bkz: kısrakların gözünü bantlamak)
5 atımlık barutu olan aygırdır.
nihat sırdarın deyimi ismi "behlül" olan aygır.
Safkan ingiliz, arap yarış atı gibi sınıflamalar ile atlara uygulanan ırkçılığı protesto eden aygırdır.
(bkz: tecavüzcü çoşkun) insan versyonu.
onu artık sadece aygır diye çağırmak haksızlık olur. Coşkun kenar mahallenin fakir ama abazan delikanlısı. Hapy Girl ve diğerleri. çekici, ateşli ve ingiliz soylusu. kuyruk sallayanı mı dersin, göz kırpan mı dersin, kişneyen mi dersin? iki çit napsın bizim coşkuna. çin seddi olsa nafile. tüm tabuları yıkmış hayatının golünü atmıştır. bu arada araya da bir eşşek ve iki seyis kaynamıştır.
(bkz: beş masum kısrağa tecavüz eden aygır beyanatları)
azmış attır. tek kelimeyle azmıştır yani. bir de sabaha kadar...
(bkz: diyecek bir şey bulamıyorum sayın seyirciler)
kısrakların sahibi tecavüzcü aygıra "coşkun" ismini takmıştır efendim.ayrıca tecavüz falan değildir. geldi bahar aylar gevşer gönül yayları hesabı, bizim kısraklarda istekliymiş. vallahi ben kısrakların sahibinin yalancısıyım.
beygir gücü' nün ne demek olduğunu deneysel bir şekilde göstermiş olan aygırdır.

(bkz: beygir gücü)
Baharın gelmesiyle gönül yayları gevşeyen aygırdır. Yahu kısrakların sahibi de ne kadar dertli öyle. Videoyu izlerken yerlerde süründüm*
tecavüz combosuna bir adet eşeği de dahil eden aygırdır.
12 saatte 5 kısrak, 1 eşşek, 2 de seyis siken at.

(bkz: açın aygırın önünü)
kısrakların da gönlü olduğundan aygırcığım tecavüz etmiş sayılmıyormuş.
ahh kadınlar, istemem yan cebime koy! *
çiftlikte çalışanların coşkun adını koyduğu aygırdır.
1 gecede 5 tanesinide beceren attır. faslası olsaymış alayına gidermiş . yani insanın aygır olası gelmiştir.

(bkz: 1 gecede 5 çıtır çıtlatmak)