bugün

çocukken sokak oyunlarında sevmediği arkadaşı oyuna gelmese diye içinden dua eden tiptir. çocuk oyuna gelince de "mızıkçısın, cartsın, curtsun" tripleri atar bu tip.
hala annesinden su istiyen yazardır.
x oynarsa ben oynamamdiyen sözlük yazarıdır.

veya

zamanında o yazar ona olası bir ayar vermiş olabilir.
ego tatminini anlatan bir olaydır.
-ya ben ya o?
-bsg
(bkz: tahammul edilemeyen yazarin atilmasini istemek)
+anne ya bu yazar bana ayar verdi.
-bişi olmaz oğluşum. sende ona ayar verirsin.
+ama anne yaaa! zall amcaya söylesene silsin onu.
kincidir cocuktur.
dünyanın farklılıklarla güzel olduğunun idrakinde değildir... ama dine saldıran yazarlar hariç(en büyük saygı yoksunudurlar bunlar)... onların sözlükten değil dünyadan silinmeleri gerek...

saldıran sözcüğünün ısrarla altını çizmek istiyorum...

efendim... insanın manevi duygularına saldıran kişiler saygı yoksunlarının en büyüğüdür... bu kişiler insanın aklına ve beynine bir anti-tezle değil kalbine ve maneviyatına bir hançerle saldırmaktadırlar adeta... ki ben böyle insanlara bir yazar değil bir insan ünvanı dahi vermek tüm insanlık adına ayıp olur...

yazarlar edepli olmalıdır... hemde islam ahlakıyla müteeddip olmalıdır...
"zihinsel ataları" daha kötüsünü yapmış yazarlardır. nasıl mı?

- bunlar bizim dinimize inanmıyor...

+ cihad?

- peki.

not: 10 nolu entry ile kanıtlanmıştır.
başbakanın ta kendisi oldugunu düşündüren yazar...
değilse bile bu düzende büyüyünce başbakan olacağına kesin gözüyle bakılan yazar...
münferittir.
nazi almanyasında papaz martin niemöller'in günlüğünden:
' önce sosyalistleri topladılar, sesimi çıkarmadım; çünkü ben sosyalist değildim. sonra sendikacıları topladılar, sesimi çıkarmadım; çünkü sendikacı değildim.sonra yahudileri topladılar, sesimi çıkarmadım; çünkü yahudi değildim. sonra beni almaya geldiler; benim için sesini çıkaracak kimse kalmamıştı. '
(bkz: anlayan anlar)
bir insanın duygularına, düşüncelerine en önemliside en büyük değeri olan dinine saldıran kişilerin( saldırılardan kastedilenler somuttur) beğenilecek bir yanının olduğunu düşünen yazarlar bu tarz düşünen ve saldıran kişilerin ekmeğine yağ sürerler... sadece dinine değil herhangi bir fikir de buna dahildir...
(bkz: eric cartman)
"hürriyet kayıtsız şartsız serbest olmak demek değildir... onun akitleri şartları vardır... şartsız serbest olmak ormanlardaki hayvanlara mahsustur... ilmi esaslara göre ferdin hürriyeti başkasının hürriyetinin hududları ile sınırlıdır. Bir başkasının hürriyet hakkını tanımayan kendi hürriyet hakkını da tanıtamaz!" sözüyle atam' ın, insanların kutsallarına, namusuna, şerefine, birlik ve bütünlüğü bozacak cümleler sarfedenlerin akibetinin silik olması gerekir... çünkü bu platform orman değildir, orman kanunları hiç geçerli değildir... kendini ormanın kralı aslan zanneden tilkiler, çakallar bilmelidir ki; sözlük... yani insanlara; insan yüreği taşıyanlara mahsus bir platformdur... aksi düşüncede olanların silik olması gerekir. özgürlük, özgürlük... bir yere kadar... "başkalarının özgürlüğünün başladığı yerde kişinin kendi özgürlüğü son bulur."
(bkz: göt oğlanı)
O yazarın başkası tarafından beğenilebileceğini düşünmeyen yazardır, belki de o yazarın entrylerinde kendisine zıt bir durum vardır veya hiç gözü tutmamıştır bilemeyiz.
kendini ortamın polisi sanan boş beleş geri zekalı yazardır. net...
sacma istekleri olan salak yazardir.

edit: aaa benmişim.
sanal faşisttir.
Milletin vicdanında kendisini aklayamayan yazarların silinmesini isteyen yazardır. Belki bahçeli'dir.
bunlar hangi ırktan hangi cinsten bilmiyorum ama asıl silinmesi gereken bunlar. bu nefretle nasıl hayatta kalıyorlar şaka gibi beğenmediğini donuzla geç bu kadar zor olmamalı.

benimde hoşlanmadığım insanlar yazıyor olgunluk senden olmayanı kabul edebilmektir.
sözlükte yazar kalmazdı.
Espriyle silinsin diyen yazarlar mevcut. Ama cidden kafayı takarak bunu yapanlar beyin dll not found.

Sevmezsen engelle.

Evet.
Humanüst biriyim, 45 külo, ince narin,fit , sıfır bedenim ayricana. Bütün akepeli yazarların silinmesini istiyorum. Nokta.