bugün

entry'ler (223)

chp din karşıtlığının kalesidir

(bkz: en sevdiğim yemek kazandibidir)

carlos dunga

fenerli dostların santos ve alex üzerinden salladığı adamcağız. yahu bu topçulara gelinceye kadar brezilya milli takımına çağrılabilinecek onca topçu var bırakın böyle artistik patinaj yapmayı doğru dürüst birkaç futbolcu bulun misal hayvan da olsa diego alfredo lugano.

yüksek yargıdaki mezhebi yapılanma

yalan haberlerden dolayı ismi, yazarları ve kendisi icraalık olan omurgasız bir ajansın müthiş değerlendirmesidir.

yüksek yargıdaki mezhebi yapılanma

(bkz: emniyetteki tarikatcı yapılanma)

uludağ sözlük bağımsız entelektüel yazarlar grubu

(bkz: monşer diplomasisi)

10 haziran 2010 boston celtics la lakers maçı

tahminim serinin ikinci maçındaki hakem rezaleti gerçekleşmezse lakers'ın zorlanarak da olsa maçı alacağıdır. nba yönetiminin serinin uzaması içün uğraş gösterdiği kanısına kapıldım maçı izlerken bu kadar basiretsiz ve art niyetli hakemlerin olabileceği 2 ülke tanıyorum artık biri yalnız ve güzel ülkem küçük amerika diğeri ise büyük amerika.

tayyip erdoğan ın türk milletine öğrettiği tek şey

ölmek islamcı aktivistlerin kaderinde var.

bir yanım kürt bir yanım türk ben kimi seçeceğim

(bkz: uzaylı da olsa insan insandır)

melez gücü

okuldan nadir hatırladığım genetik terimidir efenim. melez olan kişiler atalarına nazaran doğa şartlarına karşı daha dayanaklı oluyorlarmış minvalinde bir şeydi sanırım.

bir yanım kürt bir yanım türk ben kimi seçeceğim

(bkz: melez gücü)

uludağ sözlük ün akp tarafından kapatılması

akp'nin çıkardığı sansür yasası sayesinde youtube'u kapatan ender rastalanan bir dünya ülkesi haline getirilen ülkede beklenebilecek vakadır.

artiz mi ne artizi artiz ne arar la bazarda

kimsenin televizyona çıkaramayacağı amcanın unutulmaz repliği.

kemal kılıçdaroğlu

ölümler üzerinden rant elde etmek isteyen zevatın salya sümük salladığı adam.

kadrolu provokatör

vilyy küçük fişlemelerini haber vaktimde bulabilen insandır belkide.

kadrolu provokatör

fişlemeler üzerinden dezenformasyon yapan güya ergenekon karşıtı sıkı demokrat sivil arkadaşların özellikle bu sözlükteki karşılığıdır.

ssk kadrolarındaki teröristler

ergenekon'un adamı olarak lanse edilen kemal kılıçdaroğlu değil miydi sivil vatandaş nasıl olurda şimdi bu belgeleri dderin yerlerdden çıkartıp yayınladı bu derin sivil vatandaş. hani ergenekon karşıtıydınız hani demokrattınız türkiye'de bir dönem sesini çıkaran herkesi örgüt üyesi olarak fişleyen yapılarla ne sıkı akrabalıklarınız varmış a siviller kendini sivil hissedenler.

kadrolu provokatör

toplum mühendisliği çalışmalarına sözlüklerde ateşli şekilde devam eden adamların mesleği.

ssk kadrolarındaki teröristler

(bkz: kadrolu provokatorler)

sözlükte sivil polislerin fink atması

bırakınız yapsınlar bırakınız gezsinler dediğimdir.

kılıçdaroğlu doğan gurubunun cezasını affedecek mi

en azından açlıktan kırılan bir ülkede dünüre 14 milyar dolar vermeyecek dediğim önermedir...