bugün

Ufak bir uyarıdır. Ulan bu tırrekte kapıdan kovsan bacadan girecek bir tip var. Rahatsız etme arslanım beni.
peki dediğimdir.
sizde abartmayın boşverin.
Birine yapma etme deyince illa yapar "yap anasını keseyim yap" deyince yapmayı keser. En azından benim üzerimde çalışıyor, evet.
açık oylamaya anlam yüklemeyin siz de.
Nana niye kız gibi nick alıp milleti şaşırtıyorsun?
o da yazarları çok sevdiğinden değil, istatistiklerde birinci olmak için oyluyor veya favlıyor.

sanırsam öyle tabii.
Nana devamke. Bakma bu tirrek kekolara.

Bol bol bas. Ahaha.
bez bebek nana beni bir daha oylayabilirsin. sıkıntı yok.
anlaşılan yavşak ruhlu tiplere uyarı yapılmış.
Donuza ekle kardeşim beni. Uğraşma. Güzel bir kız seri artılıyor herhalde diye bakıyorum seni görünce ruhum daralıyor. Emi lan. Donuzla hadi çabuk.
emredersin.
ayıp ediyorsunuz beyler. bu adam sizi artılamaktan başka ne yaptı aq .
Gördüğüm kadarıyla tonk' un hesabı yeni. Yani en fazla 1- 2 defa seri artılamış olma ihtimali var seni. Ve ayrıca, madem bu kadar rahatsız oluyorsunuz bunu dm' de de çözüp sakince dile getirebilirsiniz çünkü kendisi zaten anlayışlı birisi ve söylediğiniz Fikri benimseyecektir. Burada yazmak Tamamen saçmalık olarak görünüyor gözümde.
(bkz: peki tamam oldu)
sanırım "bez bebek nana"nın herkesi alenen ve hoyratça oylaması açık oylamanın evlilik teklifi sayıldığı bir ortamda "açık oy" kavramının içini boşaltıyor, dolayısıyla evlilik müessesi bundan zarar görüyor.
Laftan anlamayan tırreğe son sözlerdir. Şu çocuğu bulsam tokatlarım yeminle.
peki tamam oldu.
Bırak ya nana, ne anlar o tereyağ? Anca elma kemirsin. Titrekmiş... Peh! Joker kılıklı seni!
Şizofreniler toplanmış gene. Donuzladığımdan bir şey falan mı dedi ki.
Deniz dolu balıkla,
Ölüm meleğiysen kanıtla,
iftara az kaldı acıktım,
Çabuk yemeği hazırla.
bez bebek nana beni oyla aslanım.
neden kimse sevmiyo lan bu çocuğu. oysaki teletabi gibi bir insan . yazık .
Beni oylayabilir, sorun yok.
her şeye de anlam yüklemeyin siz de.