bugün

kesinlikle altın gümüş kaplama pırlanta gibi mücevherler yok üstünde. bildiğiniz tükenmez kalem. ayrıca kargo ücretsiz olması çok çekici yapıyor ürünü.

https://www.beymen.com/p_...kenmez-kalem_514986_33678
Bozulmayacak sözleşmelere imza atılası kalem.
kategori : kırtasiye kısmı ile dikkat çeken kalemdir. demek ki kırtasiyenin komple fiyatı bu. kalemi alana yanında eşantiyon devren kırtasiye gibi yani.
adının hakkını veren ve hiç tükenmeyen kalem olsa gerek.
Maharetinin ne olduğu merak edilen kalem. Bununla kaderimizi baştan mı yazabiliyoruz ?
Ayrıca O parayı bir kaleme verince belki o tükenmez ama ben tükenirim.
o şekillymiş. bir adet sipariş verdim. eyvallah karşiim.

https://www.beymen.com/p_...kenmez-kalem_514986_33678
Çok şık kalemmiş gerçekten ama kendi kendine yazamıyorsa değmez.
hayatında ilk defa MONTBLANC markasını duyanlara garip gelmesi normal olan kalem.
aradığım üründü tam kışa girerken böyle bir ürün olmazsa olmazımdı. artık çeklerimi bu kalemle imzalarım yazında yaz sezonu çıkacak olan kalemi alırım. her mevsime ayrı bir kalem olması çok hoş bir şey. insanın çek imzalayıp oraya buraya imza atası geliyor. teşekkürler beymen.
Hemen kredi çekip almam laZım.
ürüne bakarken 14.000'lik dolma kalem ve 24.000lik montu da sipariş verdim 3 kargoyu bedavaya getirip beymene sağlam bi kazık attım, evet.
Kargosu ücretsiz olması beni sevindirmiştir.
Ancak o ücretsiz kargo hakkımızı başka bedava bir üründe kullanamamamızsa beni üzmüştür.
At yarışı kuponları doldurduğum mavi kapaklı, sarı kalemler de tükenmez kalem ama hohlamazsan yazmıyor. Zannederim bu kalem kendinden hohlamalı. Belki de nanoteknoloji ile içine bir kırtasiye dolusu kalemi sığdırmışlardır. Kim bilir belki havadaki ve ellerdeki türlü elementleri mürekkebe dönüştürüyordur.
götü kaşınan alıcılarını bekliyordur. o değilde zengin birisi için alınabilecek güzel hediye. senin benim gibi dandik plastik kalem mi kullansın olum adamlar. aramızda fark olacak tabi, paralarına göre kalite alıyorlar bizi ilgilendirmez.
Aynı kalemi başka firmada 1000 lira ucuza buldum.

görsel
Karapara mı aklıyorlar acaba dedirtiyor insana.
harbi mi lan. alıp hemen götüme sokayım o halde.
şeffaf muşambadan yapılmış yağmurluğun fiyatını gördüğümden beri asla şaşırmayacağım fiyatlardır. zengin ortamındayım, bu şeylere onca parayı verecek zengin tanımıyorum. zenginler ama aptal değiller sonuçta.
Mürekkebininin gizli formülünü ancak simyacıların bilebildiği kalemdir.
görsel

Para tutacağına sahip olabilmek için bile en az 2000 tlniz olması gerekiyor be.. vay anasını..
Ben o kaleme o parayı versem değil kargo, kargo şirketinden hisse verseler yine içim rahat etmez.
O kadar anlamlı bişe yazmıyorum genelde.
sipariş ediyorsun, bedava kargoyla geliyor, bir heyecanla açıyorsun paketi, kutusunu açıyorsun. adını soyadını yazmaya yelteniyorsun bembeyaz bir kağıda.

yazmıyor. kalemin ucuna hohluyorsun. kalemin değeri iddia bayii kaleminin değerine düşüyor.

hayat işte.
Kalemle iddia oynadığınızda oran arttırıyor galiba.
alsam mı toka niyetine. hemde şampanya rengiymiş. ah bu lükse düşkünlüğüm. çok yaşa beymen.
döner mekanizması ve şampanya rengi klipsi varmış. Bu üstün özellikler fiyatı arttırıyor haliyle.