bugün

Bacim komik mi saniyorsun kendini her basligin altina ayni seyi yazarak. Tiksindirici bir karakterin var.
Aslında sevişirkende yaptığımız şeylerden birisi bu. Bir başkasını düşünmek veya o an partnerinizi gözünüzde büyütmeniz, hayal gücünüzü kullanmanız vs gibi durumlar.
eyleniyor muyuz gençler. nokta.
meylin_s

Unutmadık biliyorsun.
geçtiğimiz günlerde ekşi sözlük'ün kadın yazar alımıyla üye olmuş yazarımsı. kalite sıfır. ekşi sözlük'ten uçurulması dileğiyle. açık ve net.
Gözler de maviktoymuş.
(bkz: çirkin özgüveni)
derdini sevip okşayağım yazar öyle ki sonradan ikiz içüz dertleri çıkabilir.fsfsfdsgsgs çok iyrecim ben dfss.
Senin o gözlerine kurban.
Saçlardan ve kaşlardan kaybeden sözlük yazarıdır. Gri or not to be.
harun abi bir yazar. iplemeyin şunuuu.
Hedefteki hatun.

Bu kızı kaçırıp dağa kaldircam.

Hayır hemen yanlış anlaşılmasın amacım asla kendisini kötü emellerime alet etmek değil aksine bilimsel bir çalışma.

Hep merak etmisimdir bu mey sayısı izmirin sıfır rakimiyla dağdaki 4000 m rakımda değişkenlik gösteriyor mu yoksa sabit mi?

Bunlar hep bilim hep ilim irfan ben sizler için varım teşekkürler.
Nickini görünce ereksiyon olduğum yazar. Öyle nicke böyle tepki.
Bana bak beyin 31 i çeken kız. Bıktım beni sürekli şikayet etmenden.

Bak herkesin önünde söylüyorum. Bir süre kimseyle sevişmek istemiyorum. Artık mesaj atmayı bırak. Numaramı telefonundan sil. Ben sildim çünkü.
Değerli matematikçi mey sayısının mucidi cici bici hanimhanimcik kızımıza kötü gözle bakan sözlük abazanlarini kharoonun kayığına bindirip hadesin yeraltı çukuruna gondermeden önce yapılmış son uyarıdır.

Dek durun.
görsel
namusu olmayanların namus timsali olarak gösterilmeleri kadar ironiktir. açık ve net.
Beyin masturbasyonu yapan kız sözlüğün khaleesidir.
Bişiktişli yazar. biz temsili;*
görsel
Hem hypatia hem frida kahlo.

On parmağında on marifet.
Beyin masturbasyonunu benim karşımda yapamayan cicişim. Zira kelimelikte tel tel dökülüyor karşımda.*
görsel
Müstakbel eşim.

Matematik dahisi bir çocuk yapıcaz mühendis baba matematikçi anne birlesimiyle.
Kendisi yenilen pehlivandır. Güreşe doymayanından.*
görsel
(bkz: kendi nickini uplayacak kadar aciz olmak)